Коса електрична Stihl FSE 60

 • Рейтинг:
 • Вартість: 4 499 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Електрична коса Stihl FSE 60 - це потужний інструмент (540 ватів), який призначений для покосу молодої трави та бур'яну. Ідеальний для будинку з великою площею газону або саду. Великим плюсом є те, що електрокоса комплектується косильною головкою AutoCut C5-2, яка заправлена ​​малошумною косильною струною (волосінню), що має діаметр 2 міліметри. Stihl FSE 60 ціна якого не велика, дуже ергономічна, її довжина, в зібраному стані становить 1530 міліметрів, а вага всього 3,9 кілограма. Комплектується захисними окулярами і має надійний фіксатор скобу, за допомогою якого можна закріпити електричний подовжувач.

  Фіксатор кабелю

  Запобігає випадкове від'єднання вилки від електрокоси, наприклад, через чіпляння кабелю за чагарники, садові меблі або інші перешкоди.

  Кругла ручка

  Кругла ручка забезпечить більшу свободу рухів і маневровість. Вона дозволяє більш точно направляти мотокосу під час обкошування клумб, ділянок уздовж доріжок, по краях газону, навколо дерев. Особливо відчутним переваги круглої ручки стають на вузьких ділянках.

  Захисні окуляри

  Для вашої безпеки в серійну комплектацію входять захисні окуляри. Вони добре обдуваються і мають широкий бічний захист

  Країна виробник Австрія
  Тип інструмента Електричний
  Напруга 230 В
  Тип двигуна Щітковий
  Потужність 540 Вт
  Робочий орган Головка
  Приводний вал Гнучкий
  Тип рукоятки Кругла
  Вага 3,9
  Комплектація Косильна головка AutoCut C6-2, окуляри

  Ще не було питань.