Коса електрична STIGA SB1000J

 • Рейтинг:
 • Гарантія виробника 60 місяців

  Тример STIGA SB 1000 J оснащений електричним двигуном потужністю 1000 Вт, а також легким і міцним алюмінієвим валом. Складовою вал полегшує використання і зберігання тримера, а легкий збалансований двигун зі зменшеним рівнем вібрацій і зручний ремінь роблять роботу з інструментом максимально комфортною. Модель SB 1000 J комплектується тримерною головкою Tap & Go Dual Line, яка дозволяє швидко випускати волосінь простим коротким несильним ударом головки об землю, а також ножем 3T.

  Комфортно  обслуговує конструкцію

  Комфортне обслуговування моделі забезпечується пасовим оснащенням, а також наявністю ергономічних рукояток - D-образної замкнутої, а також додаткової з м'якою накладкою (у верхній частині штанги). Використання фіксатора подовжувача виключає потрапляння кабелю в область косіння.

  Оптимальні параметри скошування

  Чималий потенціал потужності мотокоси STIGA SB 1000 & nbsp; J дозволяє використовувати два типи ріжучих насадок: металевий ніж з діаметром 210 мм для рослинності з грубим стеблом, а також тримерну головку з ущільненим кордом діаметром 2,0 мм і шириною захвату до 380 мм (для тонкої трави).

  Головка Tap&Go

  Ця головка дозволяє автоматично випускати волосінь простим притисненням до землі.

  Країна виробник Китай
  Тип інструмента Електричний
  Напруга 230 В
  Тип двигуна Безщітковий
  Потужність 1000 Вт
  Робочий орган Головка/ніж
  Приводний вал Гнучкий
  Тип рукоятки Кругла
  Вага 5 кг
  Комплектація Косильна головка, 3-х зубчастий ніж, плечовий ремінь.

  Ще не було питань.