Коса бензинова Stihl FS 70 C-E

 • Рейтинг:
 • Вартість: 15 959 грн

  Гарантія виробника 12 місяці

  Коса бензинова Stihl FS 70 С-Е з комфортним оснащенням. Спрощений пуск, прямий шток, зручна рукоятка та оптимізований кут нахилу редуктора забезпечать Вам ще більше задоволення від роботи з інструментом. Може використовуватися як з косильною головкою, так і з ріжучим полотном. На мотокоси встановлений двигун STIHL з технологією 2-MIX, який відрізняється більшою потужністю, чудовим тяговим зусиллям і при цьому на 20% меншою витратою палива в порівнянні зі звичайними двотактними двигунами.

  Ручний паливний насос

  За допомогою ручного паливного насоса можна вручну, натисканням пальця підкачати паливо в карбюратор. Це дозволяє скоротити кількість пускових ривків після тривалої перерви в експлуатації

  Двигун STIHL 2-MIX з продувкою

  Двотактний двигун STIHL з технологією 2-MIX відрізняється більшою потужністю, чудовим тяговим зусиллям і при цьому на 20% меншою витратою палива в порівнянні з двотактними двигунами STIHL тієї ж потужності, але без такої технології. У двигуні поєднується циліндр з чотирьохканальною технологією і продуванням. Також на 70% знижений рівень викиду шкідливих вихлопних газів. Це відповідає нормам токсичності EU II.

  Захисні окуляри

  Для вашої безпеки в серійну комплектацію входять захисні окуляри. Вони добре обдуваються і мають широку бічний захист

  Кнопка вимикання

  Стежити за положенням кнопки вимикання при повторному запуску тепер не потрібно. Двигун завжди готовий до запуску.

  Багатофункціональна ручка

  Всі елементи управління двигуном вбудовані в одну ручку. Управління стає простіше і безпечніше, т.к. відбуваються однією рукою, не відриваючись від роботи.

  Плечовий ремінь

  М'який плечовий ремінь входить в базову комплектацію і робить тривалу роботу легше, комфортніше і безпечніше.

  Ергономічна дворучна рукоятка

  Дворучна рукоятка робить процес косіння анатомічно природним. Вона повністю повторює рухи при косінні звичайної косою. Тому, якщо Ви плануєте заготовлювати сіно або косити великі території, мотокоса з дворучною рукояткою - завжди правильний вибір.

  Система полегшеного запуску ErgoStart

  Зручний і легкий запуск двигуна завдяки додатковій спіральної пружини, встановленої між котушкою з тросом пускового пристрою і колінвалом. Для запуску двигуна досить спокійно, з рівномірним зусиллям потягнути пусковий трос. На всіх моделях з маркуванням C-E входить в комплект поставки.

  Країна виробник Китай
  Тип інструмента Бензиновий
  Тип двигуна 2-Mix
  Потужність 1,2 к.с
  Об'єм циліндра 27,2 cм³
  Об'єм паливного бака 0,34 л
  Робочий орган Ніж
  Система легкого запуску Є
  Приводний вал Гнучкий
  Антивібраційна система Ні
  Тип рукоятки Дворучна
  Вага 5,4
  Комплектація Ніж для трави Ø230 мм, окуляри, ранцевий ремінь

  Ще не було питань.