Коса бензинова Stihl FS 350

 • Рейтинг:
 • Вартість: 21 599 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Бензинова коса Stihl FS 350 для лісового господарства і садівництва. Дворучна рукоятка для зручності скошування. Дуже добре підходить для скошування звалялася трави, очерету та кропиви. Оснащена відповідним ріжучим інструментом справляється навіть з сучкуватої чагарником і тонкими деревами. Система STIHL ElastoStart - яка в результаті тиску стиснення при запуску двотактних двигунів виникають поштовхоподібні сили, що навантажують м'язи і суглоби. Пусковий пристрій ElastoStart помітно зменшує ці шкідливі впливи. Спеціальний демпфуючий елемент в ручці пускового пристрою поперемінно то приймає на себе, то віддає енергію відповідно процесу стиснення. Таким чином, запуск відбувається рівномірно, без поштовхів.

  Ручний паливний насос

  За допомогою ручного паливного насоса можна вручну, натисканням пальця підкачати паливо в карбюратор. Це дозволяє скоротити кількість пускових ривків після тривалої перерви в експлуатації.

  STIHL ElastoStart

  В результаті тиску стиснення при запуску двотактних двигунів виникають поштовхоподібні сили, що навантажують м'язи і суглоби. Пусковий пристрій ElastoStart помітно зменшує ці шкідливі впливи. Спеціальний демпфуючий елемент в ручці пускового пристрою поперемінно то приймає на себе, то віддає енергію відповідно процесу стиснення. Таким чином, запуск відбувається рівномірно, без поштовхів.

  Захисні окуляри

  Для вашої безпеки в серійну комплектацію входять захисні окуляри. Вони добре обдуваються і мають широкий бічний захист

  Антивібраційна система STIHL

  Антивібраційна система використовується в інструментах для догляду за зеленими насадженнями. Гумові буфери зменшують перенесення шкідливих вібрацій, створюваних двигуном і обертовим ріжучим інструментом. Тому рукоятки мають вкрай низький рівень вібрації. Це робить роботу зручною і полегшує (див. Ілюстрацію: 4-точкова антивібраційна система потужного кущоріза).

  Компенсатор

  Компенсатор STIHL - регулюючий орган в карбюраторі - запобігає перенасичення суміші при забрудненні повітряного фільтра. Таким чином, протягом тривалого часу потужність залишається незмінною. Фільтр вимагає очищення, коли забито 80% його поверхні. Це також дозволяє довго працювати без перерви.

  Здвоєний плечовий ремінь

  Здвоєний плечовий ремінь відмінної якості. Входить в базову комплектацію багатьох мотокіс. Наявність м'яких підкладок полегшує роботу, особливо тривалу.

  Ергономічна дворучна рукоятка

  Дворучна рукоятка робить процес косіння анатомічно природним. Вона повністю повторює рухи при косінні звичайної косою. Тому, якщо Ви плануєте заготовлювати сіно або косити великі території, мотокоса з дворучною рукояткою - завжди правильний вибір.

  Регулювання ручки

  Дворучна рукоятка легко і без допомоги будь-яких інструментів регулюється смушевим гвинтом. Для транспортування або компактного зберігання ручку можна повернути на 90˚.

  Електронна система запалювання

  Повністю герметична електронна система запалювання гарантує надійний запуск і безперебійну роботу двигуна. Висока напруга запалювання забезпечує надійне іскроутворення і тривалий час горіння іскри. Це покращує згорання палива і зменшує шкідливі викиди.

  4-точкова антивібраційна система

  У нових кущорізів STIHL сталеві пружини як антивібраційних елементів сприяють зниженню рівня вібрації, що передається від двигуна і обертового ріжучого механізму. Завдяки цьому вібрація на рукоятці практично не відчувається, а інструмент легко ведеться.

  Країна виробник Китай
  Тип інструмента Бензиновий
  Тип двигуна 2х-тактний
  Потужність 2,2 к.с
  Об'єм циліндра 40,2 cм³
  Об'єм паливного бака 0,64 л
  Робочий орган Ніж
  Система легкого запуску Є
  Приводний вал Жорсткий
  Антивібраційна система Є
  Тип рукоятки Дворучна
  Вага 7,4
  Комплектація Ніж для трави GSB 300-3, окуляри, ранцевий ремінь

  Ще не було питань.