Коса бензинова STIGA SBC425HD

 • Рейтинг:
 • Гарантія виробника 24 місяці

  Stiga SBC 425 HD - це компактний і практичний кущоріз, оснащений 25 куб.см, 4-тактним двигуном, що означає відсутність масляної суміші з паливом, що забезпечує більш низьку газову емісію, більш швидкий запуск двигуна і зменшені вібрації. Має подвійну ручку для оптимального балансу ваги двигуна і верхнього управління машиною, ергономічне кермо з подвійним зручним джгутом, вбудовані команди з ручним захопленням, інноваційну ріжучу головку з системою Tap & Go, щоб спростити прокладку лінії. Металеве 3-зубчасте лезо включений для найважчих робіт

  Професійний бензиновий двигун HONDA

  Сучасний двигун STIGA дозволить мотокоси розвинути число оборотів до десяти тисяч в хвилину. Об'єм двигуна - 25 см3. Цей чотиритактний мотор з верхньоклапанною системою. Оснащений сучасною технологією низької витрати палива і викидів вихлопного газу.

  Тримерна головка Tap & Go і сталевий трилопатевий ніж

  Виробник встановив в косі напівавтоматичну тримерну головку, яка може самостійно подовжувати ліску для комфортного косіння рослин. Вам потрібно просто позалицятися кнопкою пуску про землю, і волосінь автоматично зробить подачу матеріалу. Для роботи з товстими стеблами рослин пристосований трилопатевими ніж. Гострий інструмент виготовлений зі сталі для міцності і швидкого видалення небажаних бур'янів.

  Легкий запуск двигуна

  Ви швидко почнете роботу, завдяки спрощеній роботі пускової системи. Спрацьовує вбудована система декомпресії. Вона незалежна від температурних умов.

  Унікальна система AVS

  Сучасна & nbsp; антивібраційна система дозволить оператору не відчувати коливання від роботи з мотокосою. Амортизуючі матеріали послаблять тиск приладу на корпус оператора.

  Прогумована рукоятка управління

  Спеціальна гума захищає як рукоятку, так і ваші руки. Вона не тільки комфортна, але і мінімізує вібрацію.

  Швидке регулювання положення ручки

  Ви самостійно контролюєте стан ручки під час роботи. Вбудований інноваційний механізм контролю.

  Цілісний кований вал

  Додаткової механічної міцності сприяє кований вал. Цілісний жорсткий вал робить обертання ріжучого блоку легше. Робота з ножем проводитися через конічний редуктор.

  Спеціальний ранцевий ремінь

  Плечовий ремінь потрібен для комфортного управління мотокосою. Таке пристосування дозволяє виконувати повністю вільні рухи, оптимізувати розподіл навантаження і різке зниження напруги для плечей, рук.

  Країна виробник Китай
  Тип інструмента Бензиновий
  Тип двигуна 4х-тактний
  Потужність 1,1 к.с
  Об'єм циліндра 25 см³
  Об'єм паливного бака 0,58 л
  Робочий орган Головка/ніж
  Система легкого запуску Є
  Приводний вал Жорсткий
  Антивібраційна система Є
  Тип рукоятки Дворучна
  Вага 7,9 кг
  Комплектація Косильна головка, ніж для трави, ранцевий ремінь.

  Ще не було питань.