Коса бензинова STIGA SBC233D

 • Рейтинг:
 • Гарантія виробника 60 місяців

  Бензинова мотокоса STIGA SBC 233 D ідеально підійде для користувачів з не великою і середніми площами косіння. Бензиновий 2-тактний двигун, потужністю 0,9 кВт легко впорається з високою травою і бур'янами. Довгу роботу мотокоси забезпечує надійний двигун, що розвиває 11 000 обертів в колінчастому валу у хвилину, великий маховик, що охолоджує двигун під час роботи та великий бак для пального. Суцільний металевий вал приводу товщиною 8 міліметрів, створює мінімальну вібрацію. Хорошим бонусом буде зручний ортопедичний ремінь на два плеча, гумована ручка управління, ніж на 3 лопоті і косильна головка з волосінню завтовшки 2,4 міліметра.

  Професійний бензиновий двигун

  Сучасний двигун STIGA дозволить мотокоси розвинути число оборотів до десяти тисяч в хвилину. Цей 2х-тактний мотор з верхньоклапанною системою. Оснащений сучасною технологією низької витрати палива і викидів вихлопного газу.

  Тримерна головка Tap &  Go і сталевий трилопатевий ніж

  Виробник встановив в косі напівавтоматичну тримерну головку, яка може самостійно подовжувати ліску для комфортного косіння рослин. Вам потрібно просто позалицятися кнопкою пуску про землю, і волосінь автоматично зробить подачу матеріалу. Для роботи з товстими стеблами рослин пристосований трилопатевими ніж. Гострий інструмент виготовлений зі сталі для міцності і швидкого видалення небажаних бур'янів.

  Легкий запуск двигуна

  Ви швидко почнете роботу, завдяки спрощеній роботі пускової системи. Спрацьовує вбудована система декомпресії. Вона незалежна від температурних умов.

  Унікальна система AVS

  Сучасна & nbsp; антивібраційна система дозволить оператору не відчувати коливання від роботи з мотокосою. Амортизуючі матеріали послаблять тиск приладу на корпус оператора .

  Прогумована рукоятка управління

  Спеціальна гума захищає як рукоятку, так і ваші руки. Вона не тільки комфортна, але і мінімізує вібрацію .

  Швидке регулювання положення ручки

  Ви самостійно контролюєте стан ручки під час роботи. Вбудований інноваційний механізм контролю .

  Цілісний кований вал

  Додатковою механічної міцності сприяє кований вал. Цілісний жорсткий вал робить обертання ріжучого блоку легше. Робота з ножем проводитися через конічний редуктор .

  Спеціальний ранцевий ремінь

  Ремінь на плече потрібен для комфортного управління мотокосою. Таке пристосування дозволяє виконувати повністю вільні рухи, оптимізувати розподіл навантаження і різке зниження напруги для плечей, рук .

  Країна виробник Китай
  Тип інструмента Бензиновий
  Тип двигуна 2х-тактний
  Потужність 1,2 к.с
  Об'єм циліндра 36,2 см³
  Об'єм паливного бака 0,8 л
  Робочий орган Головка/ніж
  Система легкого запуску Є
  Приводний вал Жорсткий
  Антивібраційна система Є
  Тип рукоятки Дворучна
  Вага 7,8 кг
  Комплектація Косильна головка, ніж для трави, ранцевий ремінь.

  Ще не було питань.