Коса акумуляторна Stihl FSA 90

 • Рейтинг:
 • Вартість: 14 799 грн

  Гарантія виробника 12 місяців


  Коса акумуляторна Stihl FSA 90 - це малошумний і дуже легкий інструмент для косіння трави та чагарників. Зносостійкий мотор дає можливість взяти від батареї більше потужності і надмірно її не зношується. Низький рівень шуму сприяє використанню поблизу житлових будинків та інших заселених будівель (дитячі садки, школи, офіси та інше). Регулювання кількості обертів у коси Stihl FSA 90 дозволяє довше працювати від одного заряду акумулятора. Для тривалого використання передбачений ранцевий ремінь з м'якою підкладкою. Зручна рукоятка призначена для комфортного і простого управління. Різальною гарнітурою мотокоси Stihl FSA 90 виступає дволопатевий косильний ніж (260 міліметрів). При необхідності можна встановити котушку з волосінню для більш м'якої і соковитої трави. Захисний кожух забезпечує безпеку користувача під час експлуатації. Для цієї моделі акумулятор і зарядний пристрій продається окремо.

  EC-Двигун

  Безщітковий двигун EC з одного боку дозволяє отримати від акумулятора до 55% більше потужності, а з іншого - охороняє його від надмірного зносу, завдяки чому термін служби акумулятора збільшується до 70%. Він виробляє переконливе враження також завдяки невеликій вазі, компактним розмірам і високої зносостійкості.

  Захист робочого інструмента

  Кожух для забезпечення безпеки і захисту косильною головки швидко кріпиться за допомогою двох гвинтів.

  Вушко для підвішування

  У корпусі рукоятки передбачено спеціальний отвір, за допомогою якого можна надійно закріпити інструмент на стіні

  Запобіжний стопорний важіль

  Всі акумуляторні інструменти STIHL оснащені стопорним важелем, за допомогою якого можна заблокувати інструмент. Це дозволяє запобігти випадковий запуск мотокоси при вставленому акумуляторі.

  Здвоєний плечовий ремінь

  Здвоєний ремінь через плече відмінної якості. Входить в базову комплектацію багатьох мотокіс. Наявність м'яких підкладок полегшує роботу, особливо тривалу.

  Захисні окуляри

  Для вашої безпеки в серійну комплектацію входять захисні окуляри. Вони добре обдуваються і мають широкий бічний захист

  Ергономічна дворучна рукоятка

  Дворучна рукоятка робить процес косіння анатомічно природним. Вона повністю повторює рухи при косінні звичайної косою. Тому, якщо Ви плануєте заготовлювати сіно або косити великі території, мотокоса з дворучною рукояткою - завжди правильний вибір.

  Функція STIHL ECOSPEED

  З функцією ECOSPEED користувач може адаптувати робочу швидкість косильної гарнітури до робочого завданням за допомогою багатофункціональної ручки управління. При зниженій швидкості значно знижуються вібрація, шум і ризик викиду каменів, а також споживання енергії, дозволяючи працювати довше без заряджання акумуляторної батареї.

  Країна виробник Німеччина
  Тип інструмента Акумуляторний
  Напруга 36 В
  Тип двигуна Безщітковий
  Тип акумулятора Li-Ion
  Робочий орган Головка
  Приводний вал Жорсткий
  Тип рукоятки Дворучна
  Вага 3,2 (без акумулятора)
  Комплектація Без акумулятора і зарядного пристрою, косильна головка 260 мм, окуляри, ранцевий ремінь

  Ще не було питань.