Коса акумуляторна Husqvarna 536LiRX

 • Рейтинг:
 • Вартість: 16 499 грн

  Гарантія виробника 24 місяці

  Легкий, зручний і простий у використанні тример для стрижки газонів або невеликих ділянок. Його потужний безшумний двигун з низьким рівнем вібрації досить тихий для використання біля житлових зон. Інтуїтивно зрозуміла панель для безпечного, зручного запуску і зупинки, телескопічна штанга і ручка регулюється, для особливої зручності забезпечують ефективність і легкість в роботі, зберігання, транспортування. Поставляється без акумулятора і зарядного пристрою.

  savE

  Вибирайте savE для максимального часу роботи без підзарядки!

  Ефективний Безщітковий двигун

  Інноваційний Безщітковий двигун власної розробки працює на 25% ефективніше, ніж стандартний безщітковий двигун. Це означає, що наш двигун забезпечує більш високий і послідовний крутний момент - навіть тоді, коли ви косите високу, густу або мокру траву.

  Двостороннє обертання

  Напрямок обертання тримерної головки може бути змінено.

  Верхня ручка

  Верхня ручка забезпечує максимум свободи руху при роботі на схилах.

  Комфортне ремінне оснащення

  М'яке комфортне ремінне оснащення.

  Максимальний час роботи

  Залежно від умов роботи, ви можете встановлювати або нормальний режим, або режим savE ™, щоб працювати на максимальній потужності і максимально довго. У будь-якому випадку, ви завжди отримаєте ідеальний результат.

  Інтуїтивне управління

  Органи управління надзвичайно прості у використанні.

  Невимогливість в обслуговуванні

  Не потрібно заправляти паливною сумішшю. Менша кількість деталей для обслуговування. Електронне управління системою приводу дозволяє скоротити тривалість простоїв і істотно знизити витрати на експлуатацію.

  Легкість і відмінна збалансованість

  Наші інструменти відрізняються компактною, вузькою конструкцією. Передня рукоятка розташована близько до центру тяжіння. Це робить їх легкими і добре збалансованими, що дозволяє вам комфортно працювати в будь-яких ситуаціях.

  Безшумність

  Рівень шуму наших акумуляторних інструментів приблизно на 13 дБ (А) нижче, ніж у бензинових моделей - а це величезна різниця. Скорочення рівня шуму на 3 дБ (А), як правило, сприймається як зменшення гучності у два рази. Це робить роботу набагато більш приємною для вас, а також дозволяє працювати в багатолюдних громадських місцях.

  Механізм Tap 'n Go

  Надійна система косіння з двома кордами і функцією.

  Країна виробник Швеція
  Тип інструмента Акумуляторний
  Напруга 48 В
  Тип двигуна Безщітковий
  Тип акумулятора Li-Ion
  Робочий орган Головка/ніж
  Приводний вал Жорсткий
  Тип рукоятки Дворучна
  Вага 3,8 (без акумулятора)
  Комплектація Без акумулятора та зарядного пристрою, плечовий ремінь.

  Ще не було питань.