Робот-газонокосарка Husqvarna AM 315

 • Рейтинг:
 • Гарантія виробника 24 місяці

  Газонокосарка-робот Husqvarna 315 - тихий компактний, і що важливо, автоматизований агрегат для догляду за газонами площею 1500 м кв. Дана модель, як і інші роботи фірми Хускварна, може працювати щодня і при будь-якій погоді. Також цей пристрій впорається з обробкою ділянок, розташованих на схилі з ухилом 40%. Варто налаштувати його один раз і далі даний пристрій буде працювати без вашого втручання. Одним з переваг такого агрегату є його малошумність. Він пересувається по саду практичний непомітно, підстригся траву тихо, акуратно і якісно.

  Захист від крадіжки за допомогою сигналізації та пін-коду

  Багаторівневий захист від крадіжки для кращої безпеки. Якщо газонокосарку-робота віднесуть на достатню відстань, спрацює сигналізація, яка буде систематично відправляти інформацію про місцезнаходження газонокосарки, і відключити її можна буде тільки унікальним пін-кодом.

  Надійність

  Газонокосарка - робот відрізняється високим рівнем надійності і міцності. Компанія Husqvarna ось вже понад 20 років веде постійні роботи з удосконалення концепції газонокосарок-роботів, домагаючись найвищого рівня надійності, міцності, якості виробу і якості стрижки, з мінімальною участю користувача в процесі стрижки.

  Замінні верхні панелі

  Зробіть Вашу газонокосарку-робота унікальною за допомогою кольорових верхніх панелей (змінні вставки в корпус). Доступні кольори полярний білий і помаранчевий Husqvarna.

  Низьке споживання електроенергії

  Ефективна система забезпечує низьке споживання енергії і істотно знижує вартість експлуатації газонокосарки-робота Automower® в порівнянні зі звичайними газонокосарками.

  Дуже великий травозбірник

  Дозволяє використовувати цю газонокосарку для обробки великих газонів

  Відсутність вихлопів

  Газонокосарка-робот Automower® приводиться в дію за допомогою електрики і не виробляє шкідливих викидів.

  Спіральне косіння

  Автоматична функція, призначена для вирівнювання висоти газону, якщо трава виростає по висоті нерівномірно. Сенсори на ножах реагують на висоту газону, і якщо газонокосарка в'їжджає в область з високим газоном, вона перемикається в режим систематичного спірального косіння.

  Три стартові точки

  Рівнозначна якість косіння по всьому газону завдяки можливості почати косіння в трьох різних точках вздовж направляючого дрота. Чим більше площа газону, тим важливіше починати косіння в декількох стартових точках. З активною GPS навігацією (доступно для деяких моделей) стартові точки визначаються автоматично, ручних налаштувань не потрібно.

  Вологонепроникний

  Automower® може працювати цілодобово, ця газонокосарка розроблена для правильного функціонування в різних погодних умовах без додаткового втручання людини. Газонокосарка-робот Automower® стійка до впливу кліматичних факторів і може перебувати в Вашому саду протягом усього сезону стрижки.

  Справляється з косінням на схилах до 40%

  Компактний розмір, великі колеса із спеціальним протектором і оптимальне розташування центру тяжіння забезпечують хороше зчеплення з поверхню навіть на слизьких поверхнях.

  Направляючий дріт

  Направляючий дріт допомагає газонокосарці-роботу знаходити шлях до зарядної станції, тим самим зменшуючи час її пошуку на складних газонах.

  Automower® Connect@HOME

  Automower® Connect @ HOME - функція, що дає Вам повний контроль над газонокосаркою з Вашого смартфона. Ви можете відправляти команди «пуск», «стоп» і «парковка», перевіряти і коректувати налаштування.

  Автоматична обробка проходу

  Газонокосарка Husqvarna Automower® автоматично визначає вузькі проходи і знаходить свій шлях навіть через них. Вона буде варіювати свій маршрут через прохід, щоб уникнути неприємних зіткнень.

  Контроль балансування

  Спеціальна система автоматично діагностує можливий дисбаланс ріжучої системи. Він може бути викликаний втратою, неправильно встановленими або пошкодженими ножами.

  Просте регулювання висоти косіння

  Висота стрижки регулюється зверху простим поворотом рукоятки.

  Унікальна система стрижки

  Газонокосарка Husqvarna Automower® стриже траву потроху, але часто, що сприятливо позначається на здоров'ї газону. Ріжучі ножі, гострі як леза бритви, виготовлені з міцної вуглецевої сталі і встановлені на міцну систему ріжучого диска. Це забезпечує ефективну роботу і надзвичайно низьке споживання енергії.

  Країна виробник Швеція
  Тип інструмента Робот
  Тип двигуна Безщітковий
  Тип акумулятора Li-Ion
  Ємність аккумулятору 2,1 А/год
  Робоча ширина 22 см
  Робоча висота від 20 до 60 мм
  Привід Самохідна
  Регулювання швидкості Є
  Швидкість руху 3,8 км/год
  Спосіб запуску Ручний
  Тип рукоятки Інтегрована
  Колеса На шарикопідшипниках
  Матеріал корпусу Полімер
  Вага 9 кг

  Ще не було питань.