Газонокосарка електрична STIHL RME 235

 • Рейтинг:
 • Вартість: 4 699 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  На невеликих ділянках успішно зарекомендувала себе нова електрокосарка RME 235. Зі своїми компактними розмірами, малою шириною скошування 33 см і вагою всього лише 13 кг ця модель особливо маневрова, вона легко огинає клумби і кущі. Електродвигун потужністю 1,2 кВт дозволяє косити якісно, ​​працюючи практично безшумно. П'ять рівнів висоти скошування встановлюються за допомогою центрального регулювання, що відкривається травозбірник об'ємом 30 літрів з вбудованим індикатором заповнення спустошується особливо легко.

  Ручки для перенесення

  На корпусі газонокосарки розташовані дві ручки. Вони дозволяють легко переносити пристрій. Ручки можна використовувати для кріплення газонокосарки.

  Полімерний корпус

  Корпус газонокосарок STIHL виготовлений з високоякісного, ударостійкого, жаростійкого і стійкого до ультрафіолетових променів полімеру.

  Зручна монорукоятка

  Складана монорукоятка полегшує роботу з газонокосаркою і зняття травозбірника. Крім того, вона забезпечує економію місця при зберіганні або транспортуванні. Рукоятка регулюється відповідно до зростання користувача без використання інструменту.

  Центральне регулювання висоти скошування

  За рахунок підпружиненого механізму центрального регулювання висота скошування встановлюється дуже легко. На шкалі видно актуальну висоту.

  Ніж з закрилками

  Ніж створює потужний потік повітря в аеродинамічному корпусі, що піднімає траву перед скошуванням і задувають скошену траву в травозбірник через вбудовану систему повітропроводів. Красиво підстрижений і чисто прибраний газон гарантований

  Інноваційний травозбірник

  Завдяки спрямованим вниз повітряним отворам і закритій кришці травозбірника скошена трава і пил не вилітають вгору. Вбудований індикатор заповнення травозбірника повідомить, коли настане пора спустошувати його. Що складається з двох частин травозбірник спрощує відкривання і спустошення.

  Інтегрований захист кабелю від натягу

  Вбудоване пристосування для розвантаження мережевого кабелю від натягнення надійно фіксує подовжує кабель на панелі з вимикачами і роз'ємами електрокоси STIHL.

  Країна виробник Китай
  Тип інструмента Електричний
  Напруга 230 В
  Тип двигуна Безщітковий
  Потужність 1200 Вт
  Робоча ширина 33 см
  Робоча висота від 25 до 65 мм
  Регулювання висоти Центральна
  Кількість ступенів регулювання 5
  Режими роботи У травозбірник, задній викид
  Мульчування Немає
  Травозбірник Є
  Об'єм травозбірника 30 л
  Тип травозбірника Жорсткий
  Привід Несамохідна
  Регулювання швидкості Немає
  Спосіб запуску Ручний
  Тип рукоятки Складна
  Колеса На втулках
  Матеріал корпусу Полімер
  Вага 13 кг

  Ще не було питань.