Газонокосарка електрична Husqvarna LC 141C
- Бренд:
- Артикул:9670993-01
- 100
- Показати всі характеристики
З легким запуском, проста у використанні і практично не вимагає обслуговування газонокосарка, ідеально підходить для ділянок середнього розміру і для косіння менших і більш складних ділянок. Високоманеврова, з ергономічною настроюється рукояткою і майже безшумним електродвигуном без прямих викидів. Великий 50-ти літровий тканинний травозбірник і центральне регулювання косіння для охайного газону.
Тиха праця
Низький рівень шуму дозволяє комфортно працювати в будь-який час і не заважати іншим.
Регулювання висоти косіння
Легка і зручна регулювання висоти косіння за допомогою одного важеля.
Легко регульовані рукоятки
Проста і швидка настройка висоти положення рукояток
Зручне управління
Інтуїтивно зрозумілі органи управління, легкодоступні важелі включення приводу роблять наші газонокосарки легкими і зручними у використанні.
Зберігання та транспортування
Складні рукоятки для легкого зберігання і транспортування.
| Країна виробник | Австрія |
| Тип інструмента | Електричний |
| Напруга | 230 В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Потужність | 1800 Вт |
| Робоча ширина | 41 см |
| Робоча висота | від 25 до 75 мм |
| Регулювання висоти | Центральна |
| Кількість ступенів регулювання | 10 |
| Режими роботи | У травозбірник, задній викид |
| Мульчування | Немає |
| Травозбірник | Є |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Привід | Несамохідна |
| Регулювання швидкості | Немає |
| Спосіб запуску | Ручний |
| Тип рукоятки | Складна |
| Колеса | На шарикопідшипниках |
| Матеріал корпусу | Полімер |
| Вага | 20,4 кг |
Ще не було питань.























































