Газонокосарка бензинова STIHL RM 650 V

 • Рейтинг:
 • Вартість: 32 499 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Потужна бензинова газонокосарка Stihl RM 650 V для великих газонів площею до 2000 м². З приводом Vario і двигуном DOV ReadyStart. Стабільний алюмінієвий корпус з бічними змінними буртиками і захист від удару об перешкоду спереду. Прекрасно підходить для різноманітного використання на великих ділянках при високих вимогах до якості.

  Ручки для перенесення

  На корпусі газонокосарки розташовані дві ручки. Вони дозволяють легко переносити пристрій. Ручки можна використовувати для кріплення газонокосарки.

  Ніж з закрилками

  Ніж скошує траву з мінімальним опором і створює потік повітря, необхідний для видалення скошеної трави. Це дозволяє заощадити заряд акумулятора і підвищити продуктивність.

  Одностороння ведуча ручка

  Забезпечує особливий комфорт при роботі. За рахунок цього у користувача з'являється більше вільного простору для безпосереднього доступу до травозбірника.

  Двигун з функцією ReadyStart

  Окремі кулачки на розподільному валу штовхають один за іншим запатентовані, особливої форми важелі включення, безпосередньо з'єднані з клапанами через коромисло. Більш висока надійність і знижений рівень шуму завдяки меншій кількості рухомих деталей. Двигун працює тихіше, зі спокійним звуком.

  Функція мульчування

  Якщо зняти кошик і встановити спеціальну заглушку, косарка буде працювати в режимі мульчування. При цьому скошена трава ретельно подрібнюється і рівномірно розподіляється на поверхні газону - викидати її не потрібно. Це економить час, а газон отримує додаткову вологу і поживні речовини.

  Інноваційний травозбірник

  Завдяки спрямованим вниз повітряним отворам і закритій кришці травозбірника скошена трава і пил не вилітають вгору. Вбудований індикатор заповнення травозбірника повідомить, коли настане пора спустошувати його. Що складається з двох частин травозбірник спрощує відкривання і спустошення.

  Налаштування висоти скошування

  Для вибору висоти скошування цієї газонокосарки, передні і задні осі можна налаштовувати окремо. Це дозволяє змінювати висоту трави відповідно до рельєфом місцевості, сезону і розташування газону.

  Привід коліс

  Привід коліс полегшує косіння газону, особливо на великих газонах а також на схилах і пагорбах. Деякі акумуляторні газонокосарки STIHL оснащені колісним приводом.

  Змінні накладки

  Додатковий захист корпусу при косінні уздовж стін і бордюрів забезпечують пластмасові накладки на корпусі. Зношені накладки легко замінюються новими.

  Легкий пуск ReadyStart

  Вирішальна перевага запуску: просто, економічно і надійно. Автоматика підсосу полегшує запуск газонокосарки і коли двигун холодний, і коли він гарячий.

  Країна виробник Австрія
  Тип інструмента Бензиновий
  Тип двигуна 4х-тактний
  Виробник двигуна Kohler
  Потужність 3,5 к.с
  Об'єм циліндра 173 см²
  Об'єм паливного бака 2,2л
  Об'єм масляного бака 0,6 л
  Робоча ширина 48 см
  Робоча висота від 30 до 85 мм
  Регулювання висоти Центральна
  Кількість ступенів регулювання 7
  Режими роботи У травозбірник, задній викид
  Мульчування Є
  Травозбірник Є
  Об'єм травозбірника 70 л
  Тип травозбірника Жорсткий
  Привід Самохідна
  Регулювання швидкості Є
  Швидкість руху 2,6 - 4,6 км/год
  Спосіб запуску Ручний
  Тип рукоятки Складна
  Колеса На шарикопідшипниках
  Матеріал корпусу Сталь
  Вага 48 кг

  Ще не було питань.