Газонокосарка бензинова STIGA Twinclip50SEQB

 • Рейтинг:
 • Гарантія виробника 60 місяців

  Бензинова газонокосарка STIGA Twinclip 50 SEQB розроблена для стрижки трави на територіях великих заміських ділянок. Завдяки бензиновому двигуну машина здатна обробляти ділянки, що знаходяться на досить великій відстані від будинку. Мала техніка може працювати на майданчиках з різним ландшафтом, на рівних газонах, невеликих узгір'ях. Гранично просте управління не вимагає спеціальних знань. Слід зазначити мінімальне технічне обслуговування, яке займає небагато часу. Машина на бензиновому двигуні здатна за один раз захопити до 48 см, що в кілька разів збільшує продуктивність і скорочує робочий час власника, залишаючи велику його частину на відпочинок

  Фірмовий двигун Briggs&Stratton 675 IS

  Оригінальний двигун від світового бренду має тривалий робочий ресурс, який перевірений вже не одне 10-річчя. Верхнє розташування клапанів, вдосконалена камера згоряння, швидкий старт дозволили істотно скоротити витрату палива і зменшити статтю витрат на обслуговування агрегату. Занижене звуковий тиск і гранично низький рівень викидів відпрацьованих газів підвищують комфорт власника і оточуючих.

  Унікальний подвійний аеро-ніж

  Спеціально розроблена конструкція ножа під дією обертання створює потужний потік повітря. Стрімкий вихор захоплює зрізані стебла, захоплює їх в бак для збору трави. Потік настільки сильний, що підхоплює не тільки траву, а й сміття, мох, дрібні гілочки. Металевий ніж залишається гострим довгий час.

  Електростарт

  Система запуску від електричного стартера підійде для всіх членів сім'ї. Вона не вимагає фізичних зусиль. Швидкий старт, одночасно економить сили і зменшує витрату палива.

  Удосконалена система пересування

  Бензинова газонокосарка STIGA Twinclip 50 SEQB оснащена заднім приводом, який додає маневровість агрегату. Власник може легко об'їжджати перешкоди у вигляді дерев або ягідних кущів. Різновеликі колеса з підшипниками не залишають за собою колії, завдяки їм оператор може працювати на схилах з гідною продуктивністю.

  Травозбірник з системою Plug-in-Box

  Комбінований контейнер із пластику й тканини здатний вмістити в себе великі обсяги скошеної трави. Оператор може скоротити змушені паузи для спустошення бака. 70 літровий травозбірник вільно пропускає потоки повітря, які сприяє ущільненню стебел. Система навісу в один клік дозволяє одним рухом руки навісити і зняти контейнер, не докладаючи фізичних зусиль.

  6-ти позиційне регулювання висоти косіння

  Кілька фіксованих позицій вибору висоти косіння дозволять обробляти будь-які ділянки з низькою або високою травою. Центральний механізм регулювання не вимагає багато часу на виставляння необхідної висоти. Діапазон від 25 до 75 мм охоплює всі можливі позиції.

  Штуцер для мийки деки з нержавійки

  Підключення шланга з проточною водою створена якнайшвидшого позбавлення від залишків рослинності після роботи. Нержавійка не схильна до корозії, відмінно витримує перепади вологості і температури. Металевий сплав легко витримує зіткнення з твердими предметами.

  Система бокового викиду

  В якості додаткової опції надана функція бічного викиду. Цей варіант косіння стане в нагоді для роботи вздовж парканів і стін, під час обробки стежок. Функція стане в нагоді під час заготівлі сіна для домашньої худоби.

  Регулювання ручки в один рух

  Конструкція ручки передбачає її швидку регулювання. Оператор може легко змінити висоту рукоятки при необхідності, прямо на робочому майданчику.

  Антивібраційна поліуретанова рукоятка

  Покриття робочої ручки зі спеціального полімеру дозволяє зняти велику частину вібраційних коливань, що продовжує термін активної експлуатації газонокосарки STIGA Twinclip 50 SEQB і попереджає втому м'язів оператора. Причому, поліуретан не дає рукам оператора ковзати, забезпечуючи щільне впевнене захоплення.

  Країна виробник Словаччина
  Тип інструмента Бензиновий
  Тип двигуна 4х-тактний
  Виробник двигуна Briggs-Stratton
  Потужність 3,5 к.с
  Об'єм циліндра 161 см²
  Об'єм паливного бака 0,85 л
  Об'єм масляного бака 0,5 л
  Робоча ширина 48 см
  Робоча висота від 25 до 77 мм
  Регулювання висоти Центральна
  Кількість ступенів регулювання 7
  Режими роботи Збір в травозбірник, задній або бічний викид, мульчування
  Мульчування Є
  Травозбірник Є
  Об'єм травозбірника 70 л
  Тип травозбірника Комбінований
  Привід Самохідна
  Регулювання швидкості Є
  Швидкість руху 0 - 3,5 км/год
  Спосіб запуску Електрозапуск
  Тип рукоятки Складна
  Колеса На шарикопідшипниках
  Матеріал корпусу Сталь
  Вага 48 кг

  Ще не було питань.