Газонокосарка бензинова STIGA Collector43
Гарантія виробника 60 місяців
- Бренд:
- Артикул:Collector43
- 100
- Показати всі характеристики
Бензинова газонокосарка Stiga Collector 43 - початкова модель в лінійці бензинових газонокосарок Stiga. Призначена для невеликих і середніх газонів. Потужний двигун Stiga дозволяє вистригати смугу шириною 41 см. Пластиковий травозбірник має значний об'єм 60 літрів. Висоту стрижки регулюють шляхом перестановки кожного з коліс окремо спеціальним важелем: всього передбачено 4 можливих положення в діапазоні від 27 до 80 мм. Колеса встановлені на шарикопідшипниках: це рішення робить рух машини більш плавним і підвищує надійність її конструкції. Рукоятка має ергономічну форму і регулюється по висоті за допомогою двох гвинтів.
Дуже великий травозбірник
Дозволяє використовувати цю газонокосарку для обробки великих газонів
Регулювання висоти рукоятки
Легке і просте регулювання висоти рукоятки за допомогою двох гвинтів..
Ніж за закрилками
Ніж скошує траву з мінімальним опором і створює потік повітря, необхідний для видалення скошеної трави.
Двигун STIGA RS100
Спеціально сконструйований для газонокосарок верхньоклапанний двигун GGP RS100 зі зменшеним споживанням палива, низьким рівнем шуму і зменшеною кількістю викидів вихлопних газів
Стальний корпус
Металевий корпус покритий довговічною емаллю, що підвищує його рядків служби.
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип інструмента | Бензиновий |
| Тип двигуна | 4х-тактний |
| Виробник двигуна | STIGA |
| Потужність | 2,07 к.с |
| Об'єм циліндра | 100 см² |
| Об'єм паливного бака | 0,85 л |
| Об'єм масляного бака | 0,5 л |
| Робоча ширина | 41 см |
| Робоча висота | від 27 до 80 мм |
| Регулювання висоти | На осі |
| Кількість ступенів регулювання | 4 |
| Режими роботи | У травозбірник, задній викид |
| Мульчування | Опція |
| Травозбірник | Є |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Привід | Несамохідна |
| Регулювання швидкості | Немає |
| Спосіб запуску | Ручний |
| Тип рукоятки | Складна |
| Колеса | На шарикопідшипниках |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Вага | 23 кг |
Ще не було питань.
























































