Газонокосарка акумуляторна STIHL RMA 235 Set

 • Рейтинг:
 • Гарантія виробника 12 місяців

  Компактна акумуляторна газонокосарка STIHL RMA 235 Set Compact прекрасно підійде для косіння газонів площею до 300 м². Ширина косіння 33 см і вага всього 14 кг забезпечують високу маневровість і легкість в косінні навколо чагарників і клумб. Тиха робота без електрокабелю - головна перевага даної газонокосарки. Обладнана пластиковим травозбірником об'ємом 30 л, який дуже легко спустошується. Регульована по висоті ручка дозволяє швидко і легко адаптувати газонокосарку під зростання оператора. Йде в комплектації з акумулятором і зарядним пристроєм.

  Інноваційний травозбірник

  Завдяки спрямованим вниз повітряним отворам і закритій кришці травозбірника скошена трава і пил не вилітають вгору. Вбудований індикатор заповнення травозбірника повідомить, коли настане пора спустошувати його. Що складається з двох частин травозбірник спрощує відкривання і спустошення.

  Ніж з закрилками

  Ніж скошує траву з мінімальним опором і створює потік повітря, необхідний для видалення скошеної трави. Це дозволяє заощадити заряд акумулятора і підвищити продуктивність.

  Централізоване регулювання висоти скошування

  За допомогою центрального регулювання висоти скошування висота різу може швидко і легко змінюватися в декількох положеннях.

  Полімерний корпус

  Корпус газонокосарок STIHL виготовлений з високоякісного, ударостійкого, жаростійкого і стійкого до ультрафіолетових променів полімеру.

  Легкі колеса

  Колеса газонокосарок STIHL виключно надійні і довговічні. Провідні колеса оснащені шинами з профілем, що забезпечує хорошу тягу і курсову стійкість.

  Ручка, що складається

  Завдяки складаній ручці газонокосарки STIHL можна легко і компактно транспортувати. Крім того, це дозволяє економити місце при зберіганні.

  Режим Eco

  Потужність двигуна автоматично адаптується до навантаження, для тривалого косіння з максимальною енергоефективністю. Еко-режим не може бути відключений в RMA 235.

  Ручки для перенесення

  У корпус вбудовані ручки для перенесення. Це дозволяє легко транспортувати агрегат.

  Акумуляторна батарея AK 30

  Компактна літієво-іонна акумуляторна батарея ємністю 180 Вт-годину для акумуляторної системи COMPACT. Час роботи залежить від типу інструменту. Зі світлодіодним індикатором заряду. Сумісна з зарядними пристроями STIHL AL 101, AL 100, AL 300 і AL 500.

  Країна виробник Китай
  Тип інструмента Акумуляторний
  Напруга 32 В
  Тип двигуна Безщітковий
  Тип акумулятора Li-Ion
  Робоча ширина 33 см
  Робоча висота від 25 до 65 мм
  Регулювання висоти Центральна
  Кількість ступенів регулювання 5
  Режими роботи У травозбірник, задній викид
  Мульчування Немає
  Травозбірник Є
  Об'єм травозбірника 30 л
  Тип травозбірника Жорсткий
  Привід Несамохідна
  Регулювання швидкості Немає
  Спосіб запуску Ручний
  Тип рукоятки Складна
  Колеса На втулках
  Матеріал корпусу Полімер
  Вага 15,2 кг
  Комплектація З акумулятором і зарядним пристроєм

  Ще не було питань.