Газонокосарка акумуляторна Husqvarna LC 142iS
Гарантія виробника 24 місяці
- Бренд:
- Артикул:9705419-01
- 100
- Показати всі характеристики
Косіть газони малого та середнього розміру за допомогою Husqvarna LB 144i – компактної та легкої акумуляторної газонокосарки, якою легко керувати навіть на складних ділянках. За допомогою системи BioClip® (мульчування) трава подрібнюється на маленькі шматочки, які швидко розкладаються і стають природним добривом. Комфортне використання забезпечується завдяки регулюванню висоти ручки та центральному налаштовуванню висоти різання за допомогою елементів із педальним керуванням. Після закінчення косіння можна швидко скласти ручку для зручного зберігання. Цей виріб сумісний із акумуляторною системою Husqvarna 36 В для зручного використання одного акумулятора.
Ергономічне руків'я
Ергономічне та комфортне руків'я з легкодоступними органами керування.
Ручки для перенесення
Зручні передні та задні ручки полегшують підіймання на полиці в складських приміщеннях, повантаження в автомобіль або перенесення по сходах.
Центральне регулювання висоти скошування
Швидке та просте регулювання висоти скошування трави. Один важіль дозволяє керувати всією різальною декою.
Руків'я що складається
Складана ручка забезпечує зручне зберігання й транспортування.
Тиха робота
Низький рівень шуму сприяє комфортній роботі та не турбує оточуючих.
Система Power Boost
Автоматичне збільшення швидкості різального диска під час скошування в складних умовах забезпечує додаткову потужність без необхідності самостійного налаштування.
Режим savE™
Режим savE™ максимізує час роботи, знижує рівень шуму та зберігає термін служби акумулятора внаслідок зниження кількості обертів на хвилину. Ідеально підходить для завдань, які не потребують повної потужності. Просто натисніть кнопку, щоб увімкнути або вимкнути режим savE™.
Легкий старт
Скоба і фіксатор забезпечують легкий запуск і зупинку без ризику випадкового запуску. Просто зніміть фіксатор і потягніть скобу вниз, щоб почати косити траву. Якщо зняти зі скоби обидві руки, двигун миттєво зупиниться.
Легкість в зберіганні та транспортуванні
Завдяки складаній ручці виріб може ставати більш компактним і займати менше місця при зберіганні.
Один акумулятор підходить до всіх виробів
Гнучка система живлення від акумулятора Husqvarna BLi-X із напругою 36 В підходить і для домашніх робіт будь-якої складності, і для професійного використання. Один акумулятор можна використовувати у кількох інструментах, а широкий вибір моделей, від легких вбудованих до ранцевих акумуляторів, дає змогу легко знайти індивідуальне й потужне рішення, яке ідеально відповідає вашим потребам. Усі акумулятори забезпечують високу продуктивність і створені для використання протягом тривалого часу, їх можна швидко заряджати та замінювати для безперервної роботи інструмента.
Низькі викиди вуглецю
Обравши цей виріб, ви можете бути впевнені, що під час роботи з ним викиди вуглецю будуть значно меншими, ніж при роботі з аналогічним виробом, який оснащено двигуном внутрішнього згорання. Цей акумуляторний виріб не створює шкідливих викидів CO₂ під час роботи, без втрати потужності та якості, на яку ви очікуєте від продукції Husqvarna. Однак, важливо зазначити, що викиди CO₂ створюються під час виготовлення даного виробу, його зарядки та утилізації.
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструмента | Акумуляторний |
| Напруга | 36 В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Робоча ширина | 42 см |
| Робоча висота | від 25 до 75 мм |
| Регулювання висоти | Центральна |
| Кількість ступенів регулювання | 7 |
| Режими роботи | Збір в травозбірник/BioClip/викид назад |
| Мульчування | Опція |
| Травозбірник | Є |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Тип травозбірника | Мягкий |
| Привід | Самохідна |
| Регулювання швидкості | Немає |
| Швидкість руху | 0-4 км/год |
| Спосіб запуску | Ручний |
| Тип рукоятки | Складна |
| Колеса | На шарикопідшипниках |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 19 кг |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
Ще не було питань.
























































