Аератор електричний Stiga SV415E
Гарантія виробника 60 місяців
- Бренд:
- Артикул:SV415E
- 100
- Показати всі характеристики
STIGA SV 415 E являє собою зручний і простий у використанні аератор з електричним двигуном. Аератор SV 415 E оснащений електричним двигуном потужністю 1500 Вт і має два змінних робочих механізму: механізм з 44 пружинними зубами для аерації або механізм з 20 ножами для розпушування. Робочу глибину можна регулювати в діапазоні від -13 мм до +4,5 мм. Аератор оснащений практичним і містким мішком на 50 літрів для збору моху і матеріальних залишків (соломи і т. П.). Модель SV 415 E можна використовувати для аерації ґрунту і для розпушування. У режимі розпушування аератор створює на поверхні грунту борозни, що полегшують доступ води і повітря до коріння трави. При цьому робочий механізм витягує з ґрунту відмерлі коріння. Це полегшує ріст молодої трави і допомагає створити ідеальний і здоровий газон. До додаткових переваг можна віднести зменшення кількості моху і економію добрив.
Електричний роз'єм
Роз'єм для підключення до живлення зручно розташований на рукоятці машини.
Робоча система
Машина дозволяє використовувати робочий механізм з пружинними зубами для аерації або робочий механізм з ножами для розпушування.
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструмента | Електричний |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Потужність | 1500 Вт |
| Робоча ширина | 38 см |
| Робоча глибина | від -13 до + 4,5 мм |
| Регулювання глибини | Центральна |
| Кількість ступенів регулювання | 4 |
| Робоча система | 20 ножів / 44 пружини |
| Травозбірник | Є |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Тип рукоятки | Складна |
| Матеріал корпусу | Полімер |
| Вага | 14,4 кг |
| Комплектація | Змінні робочий вал з пружинними зубами і робочий вал з ножами |
Ще не було питань.
























































