Аератор електричний Stiga SV213E
Гарантія виробника 60 місяців
- Бренд:
- Артикул:SV213E
- 100
- Показати всі характеристики
Аератор-скарифікатор STIGA SV 213 E оснащений електричним двигуном потужністю 1300 Вт і має два змінних робочих комплектів: механізм з 36 пружинними зубами для аерації або механізм з 16 ножами для розпушування. Робочу глибину можна регулювати в діапазоні від -6 мм до +4 мм. Аератор оснащений заднім резервуаром на 40 літрів для збору матеріалу і моху. Модель SV 213 E можна використовувати для аерації ґрунту і для розпушування. У режимі розпушування машина створює на поверхні ґрунту борозни, що полегшують доступ води і повітря до коріння трави. При цьому робочий механізм витягує з ґрунту відмерлі коріння. Це полегшує ріст молодої трави і допомагає створити ідеальний і здоровий газон. Крім того, пристрій видаляє з газону мох і допомагає знизити витрати на добрива.
Електричний роз'єм
Роз'єм для підключення до живлення зручно розташований на рукоятці машини.
Робоча система
Машина дозволяє використовувати робочий механізм з пружинними зубами для аерації або робочий механізм з ножами для розпушування.
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструмента | Електричний |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Потужність | 1300 Вт |
| Робоча ширина | 32 см |
| Робоча глибина | від -6 до + 4 мм |
| Регулювання глибини | Центральна |
| Кількість ступенів регулювання | 4 |
| Робоча система | 16 ножів / 36 пружин |
| Травозбірник | Є |
| Об'єм травозбірника | 40 л |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Тип рукоятки | Складна |
| Матеріал корпусу | Полімер |
| Вага | 10,2 кг |
| Комплектація | Змінні робочий вал з пружинними зубами і робочий вал з ножами |
Ще не було питань.
























































