Аератор електричний Gardena ES 500

 • Рейтинг:
 • Вартість: 6 099 грн 4 299 грн
  До кінця акції:

  Гарантія виробника 36 місяців

  Аератор Gardena ES 500 являє собою високоякісний садовий інструмент, що володіє досить високою потужністю і дуже невеликою вагою. Призначений для великого спектра робіт: починаючи від розпушування верхнього шару ґрунту і аж до вилучення моху із землі. РОБОЧОЇ сили вистачає для ОБРОБКИ ділянок до 500 квадратних метрів. Травозбірник в аераторі Gardena ES 500 відсутній. Ширина аерації в 30 сантиметри дозволить за менший час обробляти велику площу садиби. Незважаючи на свою невелику вагу і пластиковий корпус модель Gardena ES 500 міцна і надійна в експлуатації. При роботі з даними аератором оператор практично не буде відчувати втоми, цьому сприяють зручний хват рукояті і порівняно низький рівень звукового тиску. Також більшій ергономічності сприяє пульт управління, розташований на рукояті.

  Безпечний рух

  Для простого переміщення по ділянках, що був викладений каменем і плиткою, пристрій переводиться в спеціальне положення транспортування, при якому леза легко і швидко складаються.

  Потужний двигун PowerPlus

  Завдяки потужному двигуну PowerPlus Ви зможете в будь-який момент без проблем запустити електричний газонний аератор і працювати без зупинок. Він рухається практично самостійно - його потрібно лише спрямовувати.

  Ефективність і висока продуктивність

  Зносостійкі пружини із загартованої неіржавіючої сталі прочісують газон і ефективно видаляють суху траву і мох. Пружини легко замінюються окремо.

  Простота експлуатації

  Рукоятка ергономічної форми гарантує легкість переміщення аератора.

  Економія місця

  Компактний газонний аератор ідеально підходить для зручної і легкої роботи і займає дуже мало місця, що значно полегшує транспортування і зберігання.

  Країна виробник Німеччина
  Тип інструмента Електричний
  Тип двигуна Щітковий
  Потужність 500 Вт
  Робоча ширина 30 см
  Робоча глибина від 0 до 9 мм
  Регулювання глибини Центральна
  Кількість ступенів регулювання 3
  Робоча система 20 ножів / 44 пружини
  Травозбірник Ні
  Тип рукоятки Складна
  Матеріал корпусу Полімер
  Вага 7,5 кг
  Комплектація Змінні робочий вал з пружинними зубами і робочий вал з ножами

  Ще не було питань.