Повітродувка бензинова STIHL BR 200

 • Рейтинг:
 • Вартість: 14 259 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Повітродувка Stihl BR 200 - це незамінний помічник при збиранні листя, трави, паперу і подібного сміття, наприклад, в садах, на стадіонах, на автостоянках або на під'їзних шляхах. Оснащена двигуном 2-MIX. Головною особливістю таких двигунів є зниження кількості токсичних вихлопів і більш економічна витрата палива. Ранцеві виконання повітродувки сприяє збільшенню комфорту.

  Двигун 2-MIX STIHL

  Під час продування циліндрів двигуна між згорілою сумішшю в камері згоряння і свіжою сумішшю в картері утворюється повітряний прошарок, яка не містить палива. Цей прошарок зменшує втрати палива при газообміні і, відповідно, навантаження на людину і навколишнє середовище.

  Антивібраційна система STIHL

  Сильна вібрація в зоні рукояток може привести до хронічних порушень кровообігу рук. Тому компанія STIHL розробила високоефективну антивібраційну систему (АС). У інструментів з АС вібрація двигуна і робочого органу, що передається на рукоятки, помітно знижується.

  Багатофункціональна рукоятка

  Елементи управління двигуном вбудовані в рукоятку. Це робить управління ще простіше і надійніше.

  Зручна система перенесення

  Системи регулювання висоти і нахилу, а також повітропроникна м'яка підкладка для області спини дозволяють не втомлюватися навіть при тривалому використанні.

  Країна виробник Німеччина
  Тип інструмента Бензиновий
  Тип двигуна 2-MIX
  Потужність 0,8 к.с
  Об'єм циліндра 27,2 см³
  Об'єм паливного бака 1,05 л
  Швидкість повітряного потоку 56 м/с
  Потік повітря 680 м³/год
  Форма сопла Кругле
  Вага 5,8 кг

  Ще не було питань.