Повітродувка бензинова STIHL BG 86

 • Рейтинг:
 • Вартість: 12 359 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Повітродувка Stihl BG 86 - це незамінний помічник при збиранні листя, трави, паперу і подібного сміття, наприклад, в садах, на стадіонах, на автостоянках або на під'їзних шляхах. Повітродувка Stihl BG 86 управляється однією рукою, що полегшує і спрощує роботу оператора. Економічний бензиновий двотактний двигун потужністю 0,8 кіловата забезпечує високу продуктивність. А завдяки патентованій системі 2-MIX значно знижує витрату палива. Такий двигун дає максимальну швидкість повітряного потоку в 69 метра в секунду і продуктивність 810 кубічних метрів на годину. Легкість і плавність пуску двигуна забезпечує ручний паливний насос. Для зручності користувача елементи управління двигуном вбудовані в ергономічну рукоятку. Кругле сопло, плавний запуск двигуна, легкість транспортування ставлять повітродув поза конкуренцією, оскільки вага пристрою всього 4,4 кілограма

  Двигун 2-MIX STIHL

  Під час продування циліндрів двигуна між згорілою сумішшю в камері згоряння і свіжою сумішшю в картері утворюється повітряний прошарок, яка не містить палива. Цей прошарок зменшує втрати палива при газообміні і, відповідно, навантаження на людину і навколишнє середовище.

  Обслуговування однією рукою

  Елементи управління двигуном вбудовані в рукоятку. Ергономічна рукоятка з елементами управління знаходиться точно над серединою корпусу. Управління пристроями здійснюється легко і надійно, адже рука лежить на рукоятці. Інструменти можна носити як справа, так і зліва.

  Ручний паливний насос

  За допомогою ручного паливного насоса можна вручну, натисканням пальця підкачати паливо в карбюратор. Це дозволяє скоротити кількість пускових ривків після тривалої перерви в експлуатації. Всі інструменти для догляду за зеленими насадженнями та все повітродувні пристрої забезпечені ручним паливним насосом.

  Антивібраційна система STIHL

  Зменшує тремтіння до мінімального рівня і тим самим забезпечує високий рівень комфорту навіть при тривалому використанні.

  Фіксується важіль газу з кнопкою паузи

  Важіль газу можна зафіксувати в будь-якому положенні між холостим ходом і повним газом. Коротке натискання кнопки паузи призводить до вимикання. Після цього машина автоматично знову готова до роботи.

  ФільтрHD2

  Повітряний фільтр HD2 з поліетилену має більш дрібні пори, ніж губчастий. У них осідають навіть найдрібніші частинки. Новий фільтр HD2 легко чиститься, і внаслідок цього може використовуватися протягом усього терміну служби агрегату за умови стандартного навантаження.

  STIHL ElastoStart

  В результаті тиску стиснення при запуску двотактних двигунів виникають поштовхообразні сили, що навантажують м'язи і суглоби. Пусковий пристрій ElastoStart помітно зменшує ці шкідливі впливи. Спеціальний демпфуючий елемент в ручці пускача розширюється відповідно силі тяги, і таким чином запуск відбувається рівномірно, без поштовхів.

  Країна виробник Німеччина
  Тип інструмента Бензиновий
  Тип двигуна 2-MIX
  Потужність 0,8 к.с
  Об'єм циліндра 27,2 см³
  Об'єм паливного бака 0.44 л
  Швидкість повітряного потоку 69 м/с
  Потік повітря 810 м³/год
  Форма сопла Кругле і плоске
  Вага 4,4 кг

  Ще не було питань.