Бензиновий садовий пилосос STIHL SH 56

 • Рейтинг:
 • Вартість: 11 399 грн

  Гарантія виробника 12 місяці

  Всмоктуючий подрібнювач Stihl SH 56 з високою всмоктуючою здатністю. Ідеально підходить для всмоктування листя і іншого легкого сміття з доріжок, канавок, кутів і т.д. Потужна подрібнююча зірочка з високоякісної сталі зменшує обсяг сухого листя в співвідношенні 1 до 14 і оптимально наповнює великий текстильний мішок. Інструмент серійно оснащений насадкою для переобладнання в повітродувний пристрій. Двигун STIHL 2-MIX - Двотактний двигун STIHL з технологією 2-MIX відрізняється більшою потужністю, чудовим тяговим зусиллям і при цьому на 20% меншою витратою палива в порівнянні з двотактними двигунами STIHL тієї ж потужності, але без такої технології. У двигуні поєднується циліндр з чотирьохканальною технологією і продування. Також на 70% знижений рівень викиду шкідливих вихлопних газів. Це відповідає нормам токсичності EU II.

  Мішок для всмоктування

  У комплект постачання входить міцний мішок для всмоктування матеріалу з кутів і канав, а також з доріжок, грядок і газонів. Мішок швидко і просто спорожняється через застібку на блискавці в нижній його частині.

  Двигун 2-MIX STIHL

  Під час продування циліндрів двигуна між згорілою сумішшю в камері згоряння і свіжою сумішшю в картері утворюється повітряний прошарок, яка не містить палива. Цей прошарок зменшує втрати палива при газообміні і, відповідно, навантаження на людину і навколишнє середовище.

  Обслуговування однією рукою

  Елементи управління двигуном вбудовані в рукоятку. Ергономічна рукоятка з елементами управління знаходиться точно над серединою корпусу. Управління просте і зручне, оскільки долоня лежить на рукоятці. Пристрої можна носити за бажанням справа або зліва.

  Ремінь на плече

  М'які наплічні ремені STIHL полегшують роботу, особливо тривалу. Вони дають велику свободу руху і забезпечують надійність при експлуатації виробу. Ремінь на плече входить в серійну комплектацію виробів STIHL.

  Ручний паливний насос

  За допомогою ручного паливного насоса можна вручну, натисканням пальця підкачати паливо в карбюратор. Це дозволяє скоротити кількість пускових ривків після тривалої перерви в експлуатації. Всі інструменти для догляду за зеленими насадженнями та все повітродувні пристрої забезпечені ручним паливним насосом.

  Країна виробник Німеччина
  Тип інструмента Бензиновий
  Тип двигуна 2-MIX
  Потужність 1 к.с
  Швидкість всмоктування 580 м³/год
  Швидкість видування 710 м3/год
  Об'єм циліндра 27,2 см³
  Об'єм паливного бака 0,54 л
  Режими роботи Всмоктування, видування, подрібнення
  Мішок-сміттєзбірник Є
  Об'єм сміттєзбірника 45 л
  Подрібнення 14:1
  Вага 5,2 кг

  Ще не було питань.