Пилосос Stihl SE 62 Е

 • Рейтинг:
 • Вартість: 9 199 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Пилосос вологого і сухого прибирання Stihl SE 62 E - це компактна модель, що застосовується для всмоктування сміття або води, з роз'ємом, через який приєднується електричний інструмент, і функцією автовключення. Самостійне включення / вимикання спільно з інструментом додає комфорту в експлуатацію. Пилосос Stihl SE 62 E оснащено можливістю продування, за допомогою якої очищаються вузькі і малодоступні місця. Трубка всмоктування є телескопічною, зручно розкладається і стає досить довгою. Просте очищення фільтрувальної системи значно подовжує її терміни служби. Плитка на насадці з перемикачем, у Stihl SE 62 E, сприяє очищенню різних поверхонь. Всі комплектуючі прекрасно кріпляться до спеціального держателя на корпусі. Компактні габарити і невелика вага спрощують транспортування і зберігання агрегату. Якщо пилосос Stihl SE 62 E купити - він стане незамінний при догляді за будинком, гаражем, або невеликої майстерні.

  Функція видування повітря

  Практична функція видування повітря розширить можливості використання пилососа. Скрізь, де прибирання звичайним шляхом через всмоктування неможлива або неефективна, можна скористатися функцією видування. Для перемикання в режим видування необхідно підключити шланг до отвору, розташованому на протилежному боці пилососа.

  Очищення фільтра

  Для зручності чищення фільтрувальної системи. Просто закрийте насадку на кінці шланга і натисніть на кнопку очищення фільтра. Фільтр автоматично очиститься. Потужність всмоктування завжди залишатиметься високою і знижується через забруднення фільтра.

  Тримач труби

  Зручна 2-точкова фіксація всмоктуючої труби і щітки забезпечить компактне зберігання пилососа

  Комбінована щітка

  Комбінована щітка з можливістю перемикання режимів для різних поверхонь забезпечить оптимальне прибирання як на гладких поверхнях, так і на килимових покриттях.

  Насадка для прибирання в щілинах

  Насадка для підлоги і щілинна насадка при необхідності завжди під рукою, вони швидко і легко справляються з самими різними завданнями очищення.

  Багатоступенева фільтрація

  Завдяки комбінації фільтрувального мішка з основним фільтром досягається більш високий ступінь очищення.

  Універсальна насадка

  Для різних завдань з прибирання.

  Тримач для приладдя

  За допомогою вбудованого держателя для приладдя завжди зручно і практично зберігати такі приналежності серійної комплектації як усмоктувальна труба, універсальна і щілинна насадка.

  Адаптер з регулюванням потужності всмоктування

  Адаптер дозволяє налаштувати оптимальну потужність всмоктування в залежності від завдання або приєднаного електроінструмента.

  Телескопічна труба

  Телескопічна труба дає можливість налаштувати її оптимальну довжину під свій зріст для зручної роботи. Для компактного зберігання пилососа або його переміщення трубу можна повністю скласти.

  Автоматика включення (E) і розетка для інструменту

  Через адаптер для підключення електроінструменту Ви можете під час пиляння, свердління або шліфування прибирати весь пил і бруд. Дуже зручно: пряме підключення електроінструменту до пилососа. Пилосос автоматично включається і вимикається одночасно з електроінструментом.

  Підключення електроінструменту

  Завдяки перехіднику для електроінструменту пил видаляється під час свердління, пиляння або шліфування. Особливо зручно: пряме підключення електроінструментів до універсального пилососа. Пилосос автоматично вмикається і вимикається через електроінструмент.

  Країна виробник Угорщина
  Тип інструмента Мережевий
  Тип двигуна Щітковий
  Потужність 1400 Вт
  Витрата повітря 3600 л/хв
  Максимальне розрідження 210 мбар
  Режими роботи Вологе і сухе прибирання
  Об'єм сміттєзбірника 20 л
  Регулювання оборотів двигуна Немає
  Розетка для електроінструменту Є
  Адаптер для електроінструменту Є
  Матеріал труби Пластик
  Фільтр Флісовий
  Діаметр шланга 32 мм
  Довжина шланга 2,5 м
  Вага 8,0 кг
  Комплектація Комбінована щітка для підлоги, насадка для прибирання в щілинах, універсальна насадка

  Ще не було питань.