Пилосос Husqvarna WDC 325L

 • Рейтинг:
 • Вартість: 9 999 грн

  Гарантія виробника 24 місяці

  Потужний пилосос Husqvarna WDC 325L відрізняється надійністю конструкції і простотою управління. Орієнтований на побутове та комерційне використання. Має плавне регулювання сили всмоктування (до 235 мбар). Підходить для якісного сухого та вологого прибирання різних видів забруднювачів, рідин і пилу класу L. Має місткий складальний контейнер ємністю 30 літрів, який легко спорожняється завдяки спеціальній ручці і швидкодійним замкам-засувкам. Оснащений довговічним електродвигуном з ефективним захистом від вологи і перевантаження (1,2 кВт). Доповнено вивідним каналом для переходу в режим повітродувки (для очищення вузьких отворів і великих площ). Маневровий пилосос Husqvarna WDC 325L оснащений 4-колісним шасі для зручності транспортування і переміщення в межах робочої зони.Довговічний миється PET-фільтр ефективно поглинає до 99% пилу і однаково успішно застосовується для сухого та вологого прибирання. Також виробником передбачено флісовий фільтр-мішок і різнорозмірні насадки. Спеціальний адаптер дозволяє швидко підключити до пиловловлювача фірмовий силовий інструмент (шліфувальні машини, свердлильний двигун, різьбяр) і синхронізувати процес їх одночасного запуску / зупинки. Практична система проміжного очищення фільтруючого елементу походить повітряним імпульсом сприяє максимальній простоті обслуговування в ході роботи.

  Флісовий мішок-фільтр

  Забезпечує підвищену фільтрацію і зручну утилізацію без прокидання пилу, що робить роботу легше і ефективніше.

  Зберігання аксесуарів на корпусі

  Всі аксесуари поставляються, такі як шланги, шнур живлення і насадки, мають відсіки для зберігання на пилососі.

  Фільтр, що миється

  Розроблено для тривалого терміну служби, що означає зниження витрат на технічне обслуговування. Фільтр використовується для вологих і сухих робіт і забезпечує високу продуктивність.

  Напівавтоматичне очищення фільтра

  Швидке легке очищення картриджа фільтра за допомогою зворотних повітряних імпульсів. Напівавтоматична система очищення забезпечує високу продуктивність і скорочує час простою.

  Функція видування

  Можливість підключення шланга на нагнітачі дозволяє використовувати пилосос як повітродув для очищення замкнутих просторів або здування листя і сміття.

  Контроль швидкості і плавний запуск

  Потужність всмоктування може бути відрегульована для зниження рівня шуму, коли повна потужність не потрібна. М'який старт дозволяє уникнути стресової напруги, що знижує ризик вибивання запобіжника.

  Країна виробник Угорщина
  Тип інструмента Мережевий
  Тип двигуна Щітковий
  Потужність 1200 Вт
  Витрата повітря 3700 л/хв
  Максимальне розрідження 235 мбар
  Режими роботи Вологе і сухе прибирання
  Об'єм сміттєзбірника 25 л
  Регулювання оборотів двигуна Немає
  Розетка для електроінструменту Немає
  Адаптер для електроінструменту Є
  Матеріал труби Нержавійка
  Фільтр Флісовий
  Діаметр шланга 32 мм
  Довжина шланга 3,5 м
  Вага 8,5 кг

  Ще не було питань.