Підмітальна машина Stihl KG 770

 • Рейтинг:
 • Вартість: 16 499 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Підмітальна машина STIHL KG 770 оснащена двома дисковими щітками, які призначені для обробки твердих поверхонь. Агрегат є професійною моделлю, тому здатний за раз обробити велику площу. Цю модель можна використовувати для підмітання брущатої, бетонної та асфальтної поверхні. Машина з легкістю складе конкуренцію аналогічним моделям, оскільки володіє прекрасними технічними характеристиками і особливостями. Тепер прибирання стане простішим і якісним завдяки унікальній системі STIHL Multi Clean. Дві дискові щітки перед тим, як відправити бруд в контейнер для збору пилу, піднімають її потужним потоком повітря. За рахунок цього весь бруд потрапляє туди, куди потрібно, а не розлітається на всі боки і не потрапляє під агрегат. Машина легко може впоратися не тільки з пилом, а й з камінням, банками з-під напоїв і іншим сміттям.

  Підмітальна система STIHL MultiClean PLUS

  Система забезпечує підмітання різного виду сміття. Дві щітки піднімають його і переміщують відразу в контейнер. Додатковий валик підмітає самий дрібне сміття, такий як пісок, землю. Завдяки тому, що бруд і сміття піднімається перед щітками, нічого не застряє під підмітальні пристроєм, а відразу потрапляє в контейнер.

  Зносостійкі щітки

  Щітки виготовлені з дуже зносостійкого нейлону, який багато років не потребують заміни

  Центральне регулювання висоти

  Завдяки центральному регулюванню висоти Ви можете в одну мить налаштувати підмітальний пристрій відповідно до виду сміття або оброблюваної поверхні. Крім того, можна регулярно міняти висоту щіток для досягнення оптимального результату протягом усього терміну їх служби.

  Особливо великий контейнер

  Особливо великий контейнер вміщує багато сміття, але не займає при цьому багато місця. Завдяки надійному кріпленню контейнера, підмітальний пристрій можна транспортувати або зберігати в будь-якому положенні. Навіть, якщо Ви поставите його на бік, сміття при цьому не буде висипатися з контейнера.

  Довговічний редуктор

  За рахунок прямої передачі ККД редуктора суттєво більше ніж у механізмів з ремінним приводом. Це полегшує управління агрегатом. Навіть коли використовується задній хід, дискові щітки рухаються у напрямку всередину, що дозволяє уникнути викиду сміття.

  Ущільнюючий язичок

  Ущільнюючі язички, розташовані по обидва боки підмітального валика, утримують підняту в повітря пил. У поєднанні з повітряними фільтрами це дозволяє мінімізувати викид пилу в навколишнє середовище.

  Повітряний фільтр

  Завдяки відмінно продуманій системі подачі повітря обидва губчастих повітряних фільтрів чудово утримують найдрібніші частинки. За рахунок цього при підмітанні в повітря піднімається істотно менше пилу. Обидва фільтруючих елементи легко знімаються і промиваються водою.

  Притиск щіток

  Притиск щіток дозволяє щільно притиснути підмітальні щітки до поверхні, забезпечуючи тим самим якісний результат.

  Ергономічна ручка

  Ручка ергономічної форми дозволяє маніпулювати підмітальним пристроєм практично без зусиль. Регулювання ручки відповідно до зростання користувача здійснюється простим поворотом її на 180 °. Ручка легко знімається при транспортуванні.

  Країна виробник Німеччина
  Тип інструмента Механічний
  Продуктивність підмітання 2900 м2/год
  Робоча ширина 77 см
  Об'єм сміттєзбірника 50 л
  Тип сміттєзбірника Жорсткий
  Направляючий ролик Є
  Привід Несамохідна
  Регулювання рукоятки Центральна 8-ступенева
  Транспортувальна рукоятка Ні
  Матеріал корпусу Полімер
  Вага 13 кг

  Ще не було питань.