Підмітальна машина Stihl KG 550

 • Рейтинг:
 • Вартість: 7 499 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Підмітальна машина STIHL KG 550 оснащена двома дисковими щітками, які призначені для обробки твердих поверхонь. Агрегат є професійною моделлю, тому здатний за раз обробити велику площу. Цю модель можна використовувати для підмітання брущатої, бетонної та асфальтної поверхні. Машина з легкістю складе конкуренцію аналогічним моделям, оскільки володіє прекрасними технічними характеристиками і особливостями. Тепер прибирання стане простішим і якісним завдяки унікальній системі STIHL Multi Clean. Дві дискові щітки перед тим, як відправити бруд в контейнер для збору пилу, піднімають її потужним потоком повітря. За рахунок цього вся бруд потрапляє туди, куди потрібно, а не розлітається на всі боки і не потрапляє під агрегат. Машина легко може впоратися не тільки з пилом, а й з камінням, банками з-під напоїв і іншим сміттям.

  Підмітальна система STIHL MultiClean

  Дві щітки піднімають різні види сміття і переміщують їх відразу в контейнер. Навіть важкий і мокрий бруд, банки з-під напоїв або пластикові пляшки не є проблемою. З додатковим підмітальним валиком, які є в системі STIHL MultiClean PLUS, навіть найдрібніший бруд, пил або пісок не залишаться в стороні. Завдяки тому, що бруд і сміття піднімаються перед щітками, нічого не застряє під підмітальні пристроєм, а відразу потрапляє в контейнер.

  Зносостійкі щітки

  Щітки виготовлені з дуже зносостійкого нейлону, який багато років не потребує заміни.

  Центральне регулювання висоти

  Завдяки центральному регулюванню висоти Ви можете в одну мить налаштувати підмітальний пристрій відповідно до виду сміття або оброблюваної поверхні. Крім того, можна регулярно міняти висоту щіток для досягнення оптимального результату протягом усього терміну їх служби.

  Практичний контейнер для сміття

  Особливо великий контейнер вміщує багато сміття, але не займає при цьому багато місця. Завдяки надійному кріпленню контейнера, підмітальний пристрій можна транспортувати або зберігати в будь-якому положенні. Навіть, якщо Ви поставите його на бік, сміття при цьому не буде висипатися з контейнера.

  Довговічний редуктор

  За рахунок прямої передачі ККД редуктора суттєво більше ніж у механізмів з ремінним приводом. Це полегшує управління агрегатом. Навіть коли використовується задній хід, дискові щітки рухаються у напрямку всередину, що дозволяє уникнути викиду сміття.

  Бічні напрямні ролики

  В процесі роботи обидва бічних ролики дозволяють вести агрегат строго уздовж стіни або бордюру. Одночасно вони надійно захищають пристрій і огорожі оброблюваних поверхонь від пошкоджень.

  Країна виробник Німеччина
  Тип інструмента Механічний
  Продуктивність підмітання 1600 м2/год
  Робоча ширина 55 см
  Об'єм сміттєзбірника 25 л
  Тип сміттєзбірника Жорсткий
  Направляючий ролик Є
  Привід Несамохідна
  Регулювання рукоятки Центральна 8-ступенева
  Транспортувальна рукоятка Ні
  Матеріал корпусу Полімер
  Вага 6 кг

  Ще не було питань.