Підмітальна машина STIGA SWP475

 • Рейтинг:
 • Вартість: 15 399 грн

  Гарантія виробника 24 місяці

  Прибиральна машина STIGA SWP 475 призначена для видалення пилу, бруду і сміття, таких як листя, папір, банки з жорстких і бетонних поверхонь, таких як під'їзні шляхи, доріжка, патіо, автостоянки та багато інших. SWP 475 спроектований таким чином, щоб витримувати середню роботу і оснащений двома миючими щітками діаметром 410 мм і потужністю колектора 50 л. Підмітальна машина оснащена 250-міліметровими гумовими колесами для збільшення тяги. Цей інструмент оптимальний для очищення житлових і громадських приміщень.

  Центральне регулювання висоти

  Завдяки центральному регулюванню висоти Ви можете в одну мить налаштувати підмітальний пристрій відповідно до виду сміття або оброблюваної поверхні. Крім того, можна регулярно міняти висоту щіток для досягнення оптимального результату протягом усього терміну їх служби.

  Зносостійкі щітки

  Щітки виготовлені з дуже зносостійкого нейлону, який багато років не потребують заміни.

  Резервуар для сміття

  Особливо великий контейнер вміщує багато сміття, але не займає при цьому багато місця. Завдяки надійному кріпленню контейнера, підмітальний пристрій можна транспортувати або зберігати в будь-якому положенні. Навіть, якщо Ви поставите його на бік, сміття при цьому не буде висипатися з контейнера.

  Країна виробник Німеччина
  Тип інструмента Механічний
  Продуктивність підмітання 2900 м2/год
  Робоча ширина 75 см
  Об'єм сміттєзбірника 50 л
  Тип сміттєзбірника Жорсткий
  Направляючий ролик Є
  Привід Несамохідна
  Регулювання рукоятки Центральна 8-ступенева
  Транспортувальна рукоятка Ні
  Матеріал корпусу Полімер
  Вага 11,2 кг

  Ще не було питань.