Мийка високого тиску Stihl RE 362

 • Рейтинг:
 • Вартість: 35 879 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Професійне миття високого тиску Stihl RE 362 з подачею холодної води на 180 бар і керамічними поршнями для довгої служби. Надійність в роботі забезпечують низькими обертами двигун і міцний латунний насос. Два бачки для миючих засобів з кнопкою перемикання для універсального очищення поверхонь. Інноваційна система фіксації мережевого кабелю. Складна ручка для полегшення транспортування і зручний професійний розбризкувач з вбудованою системою регулювання тиску / витрати. Розрахована на напругу в мережі 400 В.

  Великі колеса

  Широкі колеса діаметром 300 мм і нові м'які покришки забезпечують кращу маневровість і плавний рух мийки. Це дуже відчутно на нерівній поверхні або шорсткому покритті.

  <

  Два баки для миючого засобу

  Два баки для миючого засобу, об'ємом 2,5 л кожна, дозволяють використовувати різні мийні засоби. Перемикання між баками здійснюється простим поворотом ручки.

  Два держателі для двох пістолетів

  Для зберігання двох пістолетів на мийці передбачені два окремих власника. Таким чином, Ви завжди будете мати під рукою готові до роботи пістолети з різними форсунками.

  Манометр і ручки управління

  Для легкого регулювання витрати води та робочого тиску для різних завдань з очищення. З датчиком тиску ви завжди можете контролювати поточний тиск.

  Поворотний тримач мережевого кабелю

  Завдяки нижньому поворотному держателю електрокабелю, його можна легко і швидко зняти з мийки, не витрачаючи час на розмотування.

  Транспортувальні ручки

  Комфортне розташування ручок для транспортування забезпечує просте навантаження.

  Складна ручка

  За допомогою двох фіксаторів ручка легко складається. RE 362 поміщається в будь-який легковий автомобіль-універсал.

  Фіксатор електрокабелю

  Інноваційна система швидкої фіксації дозволяє при розмотуванні зафіксувати мережевий кабель одним рухом. Тепер при перекиданні пристрою кабель не розмотується.

  Високонапірний шланг

  Високонапірний шланг, армований сталевим полотном дуже міцний і ідеально підходить для експлуатації в найсуворіших умовах.

  Латунний блок клапанів і поршнів

  Латунна головка насоса і поршня з масивними керамічними гільзами знижують знос і збільшують термін служби агрегату.

  Швидкорознімні муфта - професійний розбризкувач

  Завдяки практичній Швидкорознімній муфті професійного розбризкувача заміна розпилювальної трубки і приладдя легко виконується вручну.

  Вбудоване регулювання тиску / витрати

  За допомогою вбудованого регулятора тиску і регулятора витрати можна, не перериваючи роботу, легко встановити потрібну інтенсивність очищення.

  Професійний розприскувач

  Потрібно менше зусиль для запуску і утримання, що сприяє тривалій роботі і економії сил. Ергономічний дизайн дозволяє зменшити силу віддачі водного струменя. Швидка і зручна зміна приладдя та розпилювальних трубок можлива завдяки швидкорознімній муфті.

  Низькообертовий двигун і міцний латунний насос

  При великому робочому обсязі насоса низькообертовий двигун працює з меншими оборотами. Це значно збільшує термін служби двигуна і насоса, а також знижує рівень шуму. Завдяки керамічним поршням знос зводитися до мінімуму, збільшується термін служби насоса.

  Країна виробник Угорщина
  Тип інструмента Електричний
  Напруга 400 В
  Тип двигуна Безщітковий
  Потужність 6300 Вт
  Робочий тиск 180 бар
  Максимальна продуктивність 1080 л/год
  Максимальна температура води на вході 60 °С
  Манометр Є
  Бак для миючого засобу 2,5+2,5 л
  Система дозування миючого засобу Є
  Відкидна передня кришка для зберігання насадок Ні
  Алюмінієва телескопічна ручка Ні
  Барабан для шланга високого тиску Ні
  Довжина шланга високого тиску 10 м
  Довжина електрокабеля 5 м
  Вага 72,0 кг
  Комплектація Роторна форсунка, плоска форсунка, резервуар для миючого засобу

  Ще не було питань.