Вібротрамбовка Husqvarna LT6005

 • Рейтинг:
 • Гарантія виробника 24 місяці

  •  - Ідеально підходить для задач по глибокому ущільненню ґрунту, при влаштуванні фундаментів і засипання траншей. Застосовується для ущільнення щебеню, гравію, піску, мулистих ґрунту, глини.
  •  - Висока відцентрова сила (ущільнення ґрунту на глибину до 30-40 см за 2-3 проходу) і швидкість сприяють глибокому і ефективному ущільненню. Компактна конструкція полегшує роботу поблизу стін, парканів або у вузьких траншеях.
  • -  Оснащена бензиновим двигуном Honda GXR120.
  • - Збалансована конструкція забезпечує чудову тягове зусилля і маневровість вібротрамбовки. Захисна рама і міцну основу зменшують ризик пошкодження від ударів.
  • - Трипозиційна система управління заслінкою, де становище ручки строго фіксоване: режим зупинки, режим холостого ходу і робочий режим. Це полегшує запуск, спрощує управління, зменшує знос компонентів і збільшує термін експлуатації відцентрової муфти і ударного механізму. 
  • - Конструкція герметичного паливного бака стала простішою і надійною, вона виключає можливість витоку палива, коли машина знаходиться в горизонтальному положенні під час транспортування
  • - За допомогою лічильника мотогодин і датчика забрудненості фільтра можна легко стежити за станом машини, збільшуючи час безперебійної роботи.
  • - Легкий доступ до всіх точок технічного обслуговування. Повітряний фільтр можна замінити без допомоги інструментів.
  • - Модель Husqvarna LT 6005 & nbsp; обладнана світлодіодним індикатором рівня масла в двигуні.

  Висока ефективність ущільнення

  Ефективне ущільнення досягається завдяки високій швидкості і ударній силі, яку забезпечує потужний двигун Honda, встановлений в компактному і міцному корпусі.

  Чудова ергономіка

  Низька вага, одна точка підйому і ролик на передній частині рукоятки дозволяють легко переміщати вібротрамбовки на майданчику. Опціонально доступний комплект транспортувальних коліс.

  Легке управління

  Трипозиційна система управління дросельною заслінкою (холостий хід, робоче положення, режим зупинки) також виключає зайві витрати палива. Ідеальне балансування забезпечує чудове ущільнення і маневровість.

  Простота в обслуговуванні

  Легкий доступ до всіх точках обслуговування, включаючи перевірку рівня масла (двигуна і ноги), повітряного фільтра (чистку та заміну). Вібротрамбовка також оснащена лічильником мотогодин, індикатором засміченості повітряного фільтра та індикатором браку масла у двигуні.

  Країна виробник Болгарія
  Тип інструмента Бензиновий
  Тип двигуна 4-х тактний
  Потужність 3,5 к.с
  Об'єм циліндра 123 см3
  Об'єм паливного бака 3 л
  Спосіб запуску Ручний
  Амплітуда ходу 65-75 мм
  Робоча швидкість 15-18 м/хв
  Частота вібрації 12 Гц
  Розмір основи 230х330 мм
  Вага 70 кг

  Ще не було питань.