Ручний різчик Stihl TSA 230

 • Рейтинг:
 • Вартість: 15 999 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Акумуляторний різчик Stihl TSA 230 - використовує акумуляторну літієвої батареї напругою 36 вольтів. Таке харчування забезпечує тихішу роботу і відсутність шкідливих викидів, що в свою чергу дозволяє використовувати Stihl TSA 230 як всередині, так і за межами приміщень. Безщітковий, двигун з високим крутним моментом забезпечує високу продуктивність різання. Ріжучий акуратно і швидко до глибини 70 міліметрів, в поєднанні з першокласними фірмовими абразивним кругом діаметром 230 міліметрів дає апарату здатність розрізати сталеві і металеві труби, аж до бетону, цегли і черепиці. Завдяки автоматичному блокуванню шпинделя відрізний круг замінюється швидко і легко. Безпека користувача також забезпечує захисний кожух з литого під тиском алюмінію.

  Магнієвий кожух

  Кожух для відрізних кіл STIHL з магнієвого сплаву, виготовлений методом лиття під тиском. Сприяє значному зменшенню ваги. Регулятор положення кожуха і система подачі води в новому ергономічному виконанні.

  Ергономічна форма рукоятки

  Сучасний ергономічний дизайн пропонує оптимальні позиції для утримання інструменту. Кругова рукоятка забезпечує високий рівень комфорту при роботі в будь-якому положенні.

  EC-двигун

  Двигун EC з одного боку дозволяє отримати від акумулятора до 55% більше потужності, а з іншого - охороняє його від надмірного зносу, завдяки чому термін служби акумулятора збільшується до 70%. Він виробляє переконливе враження також завдяки невеликій вазі, компактним розмірам і високої зносостійкості.

  Країна виробник Австрія
  Тип інструмента Акумуляторний
  Напруга 36 В
  Тип двигуна Безщітковий
  Тип акумулятора Li-Ion
  Діаметр ріжучого диска 230 мм
  Максимальна глибина різання 70 мм
  Вага 3,9 кг
  Комплектація Без акумулятора і зарядного пристрою

  Ще не було питань.