Ручний різчик Stihl TS 800

 • Рейтинг:
 • Вартість: 36 999 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Бензоріз Stihl TS 800 (42240112820) - це професійний інструмент для розрізання металу, бетонних і кам'яних виробів, асфальту. Бензиновий двигун потужністю 6,8 к.с. здатний витримувати дуже суворі навантаження протягом тривалого часу. Легкий запуск проводиться за допомогою вбудованого декомпресійного клапана. Апарат Stihl TS 800 (42240112820) оснащений поліпшеним повітряним фільтром, який відмінно захищає внутрішні механізми від попадання пилу. Продукція, роботи можуть виконуватися як з подачею води, так і без. Ефективна антивібраційна система зменшує навантаження на руки користувача. Комфортні рукоятки допомагають міцно утримувати бензоріз Stihl TS 800 (42240112820) та максимально точно управляти ним. Витратним матеріалом виступають абразивні або алмазні кола діаметром 400 міліметрів. Порівняно невеликі розміри агрегату сприяють його використанню в місцях з обмеженим простором.

  Магнієвий кожух

  Кожух для відрізних кіл STIHL з магнієвого сплаву, виготовлений методом лиття під тиском. Сприяє значному зменшенню ваги. Регулятор положення кожуха і система подачі води в новому ергономічному виконанні.

  Ергономічна форма рукоятки

  Сучасний ергономічний дизайн пропонує оптимальні позиції для утримання інструменту. Кругова рукоятка забезпечує високий рівень комфорту при роботі в будь-якому положенні.

  EC-двигун

  Двигун EC з одного боку дозволяє отримати від акумулятора до 55% більше потужності, а з іншого - охороняє його від надмірного зносу, завдяки чому термін служби акумулятора збільшується до 70%. Він виробляє переконливе враження також завдяки невеликій вазі, компактним розмірам і високої зносостійкості.

  Країна виробник Німеччина
  Тип інструмента Бензиновий
  Тип двигуна 2-х тактний
  Потужність 6,8 к.с
  Об'єм циліндра 98,5 см3
  Об'єм паливного бака 1,2 л
  Діаметр ріжучого диска 400 мм
  Максимальна глибина різання 145 мм
  Вага 12,7 кг

  Ще не було питань.