Ручний різчик Stihl TS 500і

 • Рейтинг:
 • Вартість: 35 999 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Бензоріз Stihl TS 500i (42500112810) - це агрегат, застосовуваний для відрізних робіт різних матеріалів. Надійний двигун потужністю 5,3 кінських сили бездоганно працює навіть при дуже серйозних навантаженнях. Завдяки вбудованій системі Stihl Injection, досягається економне витрачання паливної суміші. Клапан зниження тиску дозволить здійснити запуск бензорізу Stihl TS 500i (42500112810) без особливих фізичних зусиль. Місткий бензобак сприяє тривалій і безперервної експлуатації. Клиновий ремінь натягується автоматично під дією пружини, при послабленні затискних гвинтів. Низький рівень коливань у бензорізу Stihl TS 500i (42500112810) обумовлений ефективною дією буферних елементів. Спеціальний штуцер дозволить здійснювати робочий процес з подачею рідини, обсяг якої регулюється на вбудованій клавіатурі. Безпека користувача покладено на захисний кожух, що закриває відрізний круг діаметром 350 міліметрів. Якщо Stihl TS 500i купити, значить придбати для себе відмінний інструмент.

  Напівавтоматична система натягу ременя

  Після відвернення затискних гвинтів натяг клинового ременя встановлюється автоматично під дією пружини. Цим досягається якісна передача потужності при невеликому зносі.

  Антивібраційна система STIHL

  Буферні елементи запобігають передачу вібрації двигуна на руки. Це економить сили при ручному обрізанні.

  Двигун 2-MIX STIHL

  Під час продування циліндрів двигуна між згорілої сумішшю в камері згоряння і свіжою сумішшю в картері утворюється повітряний прошарок, яка не містить палива. Цей прошарок зменшує втрати палива при газообміні і, відповідно, навантаження на людину і навколишнє середовище.

  Довговічний повітряний фільтр

  Довговічний повітряний фільтр з циклонічної попереднім очищенням вже на першому етапі фільтрує 80% часток пилу, що містяться у всмоктуваному повітрі. На відміну від традиційних систем пил не збирається в пінному фільтрі, а сепарується і викидається в навколишнє повітря. Таким чином, чистка пінного фільтра не потрібно.

  Ергономічна форма рукоятки

  Сучасний ергономічний дизайн пропонує оптимальні позиції для утримання інструменту. Кругова рукоятка забезпечує високий рівень комфорту при роботі в будь-якому положенні.

  Клапан зниження тиску

  Клапан зниження тиску при запуску двигуна випускає частину стислій суміші з циліндра. В результаті необхідне зусилля тяги на пусковому тросі помітно знижується. Це полегшує роботу оператора і зменшує знос системи запуску в цілому.

  Електронна система управління подачею води STIHL

  Електронна система управління подачею води забезпечує точність дозування при подачі води - за допомогою всього трьох кнопок. Після запуску бензорізу система легко включається натисканням на кнопку. Кнопки «+/-» дозволяють точно регулювати кількість води відповідно до індивідуальних вимог. Електронна система управління подачею води робить обрізку в «мокрому» режимі комфортної, ефективної і безпечнішою.

  STIHL ElastoStart

  В результаті тиску стиснення при запуску двотактних двигунів виникають поштовхообразні сили, що навантажують м'язи і суглоби. Пусковий пристрій ElastoStart помітно зменшує ці шкідливі впливи. Спеціальний демпфуючий елемент в пусковій ручці розширюється відповідно силі тяги, і таким чином запуск відбувається рівномірно, без поштовхів.

  Країна виробник Німеччина
  Тип інструмента Бензиновий
  Тип двигуна 2-х тактний
  Потужність 5,3 к.с
  Об'єм циліндра 72,2 см3
  Об'єм паливного бака 0,71 л
  Діаметр ріжучого диска 350 мм
  Максимальна глибина різання 125 мм
  Вага 10,2 кг

  Ще не було питань.