Ручний різчик Stihl GS 461

 • Рейтинг:
 • Вартість: 64 989 грн

  Гарантія виробника 12 місяців

  Пила ланцюгова бензинова по бетону Stihl GS 461 (42522000000) - це промисловий інструмент для різання бетонних і кам'яних конструкцій. Двотактний двигун потужністю 5,8 кінських сил має чудову витривалість і високим рівнем продуктивності. Полегшений запуск проводиться завдяки вбудованому клапан зниження тиску і системі ElastoStart. Різальною гарнітурою бензопили Stihl GS 461 (42522000000) виступають шина довжиною 40 сантиметрів і ланцюг з алмазними сегментами. Для натягу ланцюга передбачено невеликий отвір в бічній кришці, що дуже зручно і безпечно. Зниженню рівня виникають коливань сприяє ефективна робота антивібраційної системи. Пила Stihl GS 461 (42522000000) обладнана штуцером, через який здійснюється підключення шланга для подач води. Інерційне гальмо забезпечує безпеку користувача в разі сильної віддачі. Зручні рукоятки з нековзним покриттям дозволять точно управляти апаратом. Невелика вага дає можливість виробляти тривалі і безперервні роботи. Якщо пилу по бетону Stihl GS 461 купити, значить придбати якісний і довговічний інструмент.

  Алмазна ланцюг 36 GBM

  Попередньо заточені алмазні сегменти ланцюга дозволяють GS 461 миттєво перейти до роботи на повну потужність. Нема потреби в заточуванні в процесі роботи. Кожна ланка ланцюга, виробленої компанією STIHL, доповнено алмазним сегментом, що забезпечує швидкість різу. Конструкція ланцюга з опуклими ланками сприяє зниженню рівня вібрації.

  Направляюча шина Rollomatic G

  Шина напрямної, а також ведена зірочка промиваються зсередини водою. Форсунки, розташовані в кришці ланцюгової зірочки, спрямовані вперед. Це в процесі роботи оберігає користувача від бризок. Крім того, шина оснащена додатковим отвором для відводу води, призначеним для збільшення шляху проходження води по загартованій смузі ковзання.

  Штуцер для підключення води

  Штуцер для підключення води розташований безпосередньо на агрегаті і при необхідності може бути встановлений вище. Це значно полегшує підведення води і захищає штуцер від забруднення, якщо агрегат стоїть на землі. Подача вода необхідна для очищення, зв'язування пилу, а також для охолодження і змащування шини та ланцюга.

  Кришка ланцюгової зірочки з подачею води

  Подача води для ефективної промивки пристрою здійснюється через кришку ланцюгової зірочки. Вода проходить під кришкою ланцюгової зірочки і потім знову прямує в канал, утворюючи замкнутий цикл.

  Гумовий захисний кожух

  Гумовий кожух захищає корпус двигуна від пошкоджень, які можуть з'явитися при повному зануренні шини в процесі різання стін

  Двигун STIHL 2-MIX

  STIHL GS 461 оснащений сучасним двигуном 2-MIX з технологією каналів 1-в-4 і низьким рівнем викиду шкідливих вихлопних газів. Залежно від режиму експлуатації економить до 20% палива в порівнянні з 2-тактних двигунів STIHL тієї ж потужності. За рахунок зменшення втрат під час продування утворюється менше шкідливих вихлопних газів та зменшення напруги на навколишнє середовище. Крім того, двигун 2-MIX відрізняє високий крутний момент в широкому діапазоні оборотів.

  Антивібраційна система

  Сильна вібрація в зоні рукояток може привести до хронічних порушень кровообігу в руках. Тому компанія STIHL розробила високоефективну антивібраційну систему (АV). У інструментів з АV вібрація двигуна передається на рукоятки помітно знижується.

  Декомпресійний клапан

  Декомпресійний клапан під час запуску двигуна випускає частину стислої суміші з циліндра. В результаті необхідне зусилля тяги на пусковому тросі помітно знижується. Це полегшує роботу оператора і зменшує знос системи запуску в цілому.

  Довговічний повітряний фільтр

  Довговічна система фільтрації являє собою фільтр HD2, призначений для ефективного очищення повітря, в т.ч. від дрібного пилу. Для чищення HD2-фільтра пропонується спеціальний спрей STIHL. За альтернативу можна використовувати мильний розчин або воду з додаванням оцту. За фільтром HD2 розташований додатковий фільтрувальний елемент, який затримує найдрібніші частинки і захищає область всмоктування карбюратора. Це дозволяє істотно збільшити міжсервісні інтервали і максимально захистити двигун від зносу.

  Бічний пристрій натягнення ланцюга

  Бічний пристрій натягнення ланцюга і невтрачаєма гайка із зовнішнього боку дозволяють без зусиль замінити або підтягти ланцюг.

  STIHL ElastoStart

  Пусковий пристрій ElastoStart істотно полегшує запуск двигуна. Спеціальна пускова рукоятка забезпечує рівномірний пуск без різких рухів. Вбудований демпфуючий елемент поглинає виникаючі при зволіканні пускового троса навантаження. При цьому тросик володіє чудовою зносостійкістю.

  Паливний бак з кришкою, яка відкривається без додаткового інструменту

  Можливість відкривати і закривати паливний бак без допоміжного інструменту і зайвих проблем. Додатковий захист від пилу.

  Країна виробник Німеччина
  Тип інструмента Бензиновий
  Тип двигуна 2-х тактний
  Потужність 5,8 к.с
  Об'єм циліндра 76,5 см3
  Об'єм паливного бака 0,78 л
  Максимальна глибина різання 400 мм
  Вага 7,6 кг

  Ще не було питань.