Нарізувачі швів Husqvarna FS413

 • Рейтинг:
 • Гарантія виробника 24 місяці

  Нарізувачі швів Husqvarna FS 413- високопродуктивна модель для нарізування швів в бетоні і асфальті, обрізки краю полотна, виразно прорізів, різання плит, перекриттів. Оснащений бензиновим двигуном Honda GX-390, потужністю 11,8 к.с, максимальний діаметр алмазного диска - 500 мм, глибина різання - 190 мм. Для зручності в роботі, конструкція дозволяє встановлювати ріжучий диск і захисний кожух на праву або на ліву сторону. Глибина різання контролюється за допомогою індикатора заглиблення на панелі управління, регулювання виконується штурвалом. Системи кріплення двигуна і вала ріжучого диска знижують рівень вібраційних навантажень і збільшують зносостійкість. Система вала ріжучого диска IntelliSeal забезпечує мінімум 250 годин роботи без обслуговування і усуває необхідність щоденної мастила підшипників. Панель управління укомплектована дроселем двигуна, тахометром, таймером і аварійним вимикачем. У стандартну комплектацію входить 25-літровий водяний бак, вбудований ящик для інструментів, штанга для контролю прямолінійності руху.

  Зручність транспортування

  Компактний нарізчик, зручний для підйому.

  Низька вібрація

  Система кріплення двигуна і вала ріжучого диска збільшують комфорт при роботі і забезпечують чудовий процес різання.

  Регульовані рукоятки

  Забезпечують більш зручне становище оператора з боку різання для полегшення вирівнювання різу. Ручки можуть бути складені для полегшення транспортування.

  Низькі експлуатаційні витрати

  Система вала ріжучого диска IntelliSeal забезпечує мінімум 250 годин роботи без обслуговування і усуває необхідність щоденної мастила підшипників.

  Ясний індикатор глибини

  Підходить для дисків всіх діаметрів.

  Простота настройки ріжучого диска

  Підпружинений гвинт подачі диска допомагає введення і виведення диска з різу.

  Країна виробник Китай
  Тип інструмента Бензиновий
  Тип двигуна 4-х тактний
  Потужність 11,8 к.с
  Об'єм циліндра 389 см3
  Об'єм паливного бака 6,1 л
  Діаметр ріжучого диска 500 мм
  Швидкість обертання диска 3600 об/хв
  Максимальна глибина різання 189 мм
  Вага 163 кг

  Ще не було питань.