Пила торцювальна DeWALT DW714
Гарантія виробника 36 місяців
- Бренд:
- Артикул:DW714
- 0
- Показати всі характеристики
Професіоналам-столярам варто звернути увагу на торцювальну пилку DeWALT DW714. Інструмент належить до промислового класу і має потужний електричним двигуном на 1650 Вт. 254-міліметровий диск дозволяє розрізати заготовину великої товщини. Пила призначена для обробки заготовини з дерева та алюмінію. Вага інструменту - трохи більше 13 кг. Модель DeWALT DW 714 вміє робити як поперечні розрізи, так і розрізи з нахилом і скосом. Зуби пильних дисків з напайками з твердого сплаву здатні прослужити довгий час.
У комплектацію торцювальних пив DeWALT DW714, крім пильного диска, струбцини та ключа, входить мішок. З цим інструментом Ви можете не турбуватися про чистоту робочої зони.
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструмента | Електричний |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 1650 Вт |
| Максимальне число обертів | 4600 об/хв |
| Максимальний кут нахилу | 45 град |
| Регулювання оборотів | Немає |
| Кут повороту наліво | 45 град |
| Кут повороту направо | 52 град |
| Діаметр ріжучого диска | 254 мм |
| Максимальна глибина різу під кутом 90 | 130 мм |
| Вага | 13,1 кг |
| Комплектація | Пильний диск, ключ, струбцина, пилозбірник. |
Ще не було питань.
























































