Шурупокрут DeWALT DCF887NT

 • Рейтинг:
 • Гарантія виробника 36 місяців

  • Ударний шурупокрут належить до класу промислових електроінструментів. Живиться від акумулятора напругою 18 В. Двигун "Brushless" (Безщітковий) менше схильний до зносу і перегріву внаслідок відсутності тертя. Ця технологія підвищує продуктивність і збільшує термін служби.
  • Дана модель має високу потужність 400 Вт і крутний момент у 205 Нм. При роботі з нею не потрібно докладати додаткових зусиль, натискаючи на корпус під час закручування саморіза. Ударний механізм з частотою 3800 ударів у хвилину включається автоматично при виникненні опору матеріалу, в решту часу інструмент працює в стандартному режимі. Видає 3250 оборотів у хвилину, але при такій великій швидкості не деформує капелюшки шурупів.
  • Вага інструменту 0,94 кг, рукоятка має ергономічну форму і посилена гумовими накладками. Апарат зручно тримати однією рукою і без зусиль змінювати насадки. Продумана форма корпусу зменшує напругу на кисть користувача. Робоча зона підсвічується світлодіодною лампочкою.
  • У стандартну комплектацію входять: пластикова валіза, кріплення на пояс і магнітний тримач для насадок ¼ дюйма. Країна-виробник - Китай.
  Країна виробник Китай
  Тип інструмента Акумуляторний
  Напруга 18 В
  Потужність 400 Вт
  Максимальне число обертів 3250 об/хв
  Максимальний діаметр шурупів 6 мм
  Максимальний крутний момент 205 Нм
  Наявність удару Є
  Розмір тримача насадки 1/4 дюйм
  Вага 0,94 кг
  Комплектація Без акумулятора і зарядного пристрою, валіза

  Ще не було питань.