Дриль-шурупокрут DeWALT DCD791P2
Рейтинг:
Гарантія виробника 36 місяців
- Бренд:
- Артикул:DCD791P2
- 100
- Показати всі характеристики
• Висока продуктивність без перегріву інструменту за рахунок відсутності тертя щіткового вузла
• 2-х швидкісний повністю металевий редуктор з реверсом
• 15-позиційний регулятор крутного моменту
• Електронне регулювання швидкості
• Регульована трьохрежимний LED підсвічування робочої зони. Яскравість світіння підсвічування в режимі «Ліхтар» одно 77 люмен, тривалість світіння в цьому режимі 20 хв.
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструмента | Акумуляторний |
| Напруга | 18 В |
| Потужність | 460 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність аккумулятору | 5 Агод |
| Регулювання оборотів | Є |
| Кількість швидкостей | 2 швидкості |
| Максимальний крутний момент | 70 Нм |
| Наявність удару | Немає |
| Патрон швидкозажимний | Немає |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 13 мм |
| Макс. кількість обертів 1 швидкість | 550 об/хв |
| Вага | 1,55 кг |
| Комплектація | Два акумулятори 5 Агод, зарядний пристрій DCB115, кріплення на пояс, магнітний тримач насадок, валіза TSTAK. |
Ще не було питань.
























































