Багатофункціональний інструмент DeWALT DCS355D2

 • Рейтинг:
 • Гарантія виробника 36 місяців

  Реноватор DeWALT DCS355D2 відрізняється своєю надійністю і мультифункціонального. Інструмент має потужність 300 Вт і здатний розвивати швидкість 20000 оборотів в хвилину на холостому ході.

  DeWALT - світовий виробник електроінструментів, продукція якого не потребує додаткової реклами. При покупці мультитула DeWALT DCS355D2 ви можете бути повністю впевнені в його надійності. Особлива технологія безщіткових двигунів, розроблена фірмою DeWALT, дозволяє збільшити термін експлуатації реноватор на 57%, на відміну від щіткового інструменту. Точність робіт з реноватор можна контролювати за допомогою спеціального обмежувача глибини різу. Курок, що має два положення, а також зручна рукоять значно полегшують роботу майстра.

  У комплекті до реноватор йде набір, що включає майже три десятки приладдя і насадок. З мультитулом DeWALT DCS355D2 ви зможете виконувати широкий спектр робіт - від різання і шліфування до видалення матеріалу і зачистки поверхні.

  Під час роботи з мультитулом важливо мати можливість швидко перейти від одного виду діяльності до іншого. Тому важливе значення має спосіб кріплення насадки. У реноватор DCS355D2 фірми DeWALT передбачено швидкознімна фіксація інструментів. Насадка миттєво кріпиться на інструменті, без використання ключа. Крім того, мультитул оснащений універсальним адаптером. Він дозволяє кріпити до реноватора насадки, виготовлені іншими розробниками.

  Країна виробник Китай
  Тип інструмента Акумуляторний
  Напруга 18 В
  Потужність 300 Вт
  Швидкість холостого ходу 0-22000 об/хв
  Вага 1,0 кг
  Комплектація 2 шт. акум. по 2.0Ah Li-Ion Зарядний пристрій XR. Кейс для інструментів TSTAK Ніж для швидкого різання деревини 31 х 43 мм. Ніж для різання деревини з цвяхами 31 х 43 мм. Жорсткий скребок. Напівкругле лезо. Лезо для видалення зварного шва. Ніж для точної різки деревини. Підошва до шліфування 25 шліфувальних аркушів. Ніж для глибокого різання Адаптер для підключення пилососа. Універсальний адаптер для пильних полотен.

  Ще не було питань.