Лазерний рівень DeWALT DW0822
Рейтинг:
Гарантія виробника 36 місяців
- Бренд:
- Артикул:DW0822
- 0
- Показати всі характеристики
• Самовирівнюючий лазерний рівень для вертикально-горизонтальних робіт DeWalt DW 0822.
• Проектує перетин яскравих горизонтальною і вертикальних ліній.
• Діапазон застосування 15-50 м, точність +/- 3 мм на 15 м.
• Вбудовані магніти, встановлення в передній і задній частинах корпусу з 1/4 "різьбою для штатива, дозволяють кріпити прилад до металевих поверхонь.
• Постійний імпульсний режим дозволяє використовувати прилад з детектором.
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструмента | Лазер лінійний |
| Напруга | 4,5 В |
| Напрямок променів | Горизонтальна і вертикальна площина |
| Самовирівнювання | Є |
| Точність променя | 0,2 мм/м |
| Кількість променів | 4 |
| Видимість променя | 50 м |
| Вага | 0,78 кг |
| Комплектація | Валіза |
Ще не було питань.
























































