Лазер самовирівнюючий DeWALT DCE085D1G
Рейтинг:
Гарантія виробника 36 місяців
- Бренд:
- Артикул:DCE085D1G
- 0
- Показати всі характеристики
• Лазер проектує 5 точок, ідеальних для створення перегородок
• Прогумований корпус, захист IP65
• Опір падіння 2 м.
• Різьба для штативів 1/4 "і 5/8
• Різьбова рукоятка дозволяє точно регулювати лазер вперед і назад, коли лазер встановлений на штатив час роботи понад 40 годин індикатор заряду акумулятора.
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструмента | Лазер лінійний |
| Напруга | 10,8 В |
| Напрямок променів | вгору/вниз/вліво/вправо |
| Самовирівнювання | Є |
| Точність променя | 0,3 мм/м |
| Кількість променів | 5 |
| Видимість променя | 45 м |
| Вага | 0,55 кг |
| Комплектація | Акумулятор 10.8 В 2.0 Агод, зарядний пристрій, зелені окуляри, зелена мішень, настінний кронштейн. |
Ще не було питань.
























































