Лазер самовирівнюючий 3-х площинний DeWALT DCE089D1R
Гарантія виробника 36 місяців
- Бренд:
- Артикул:DCE089D1R
- 0
- Показати всі характеристики
• Три самовирівненні лінії променя з розворотом на 360 градусів
• Яскраві, що абсолютно очевидно червоні лінії променя
• Діяльність застосування: 15 м без детектора, 50 м - з детектором променя
• Точність самовирівнювання +/- 3 мм на 10 м
• Пульсуючий промінь дозволяє використовувати детектор і зберігає промінь максимально яскравим.
• Акумуляторна батарея 10,8 В ємністю 2 Агод в комплекті
• Знімна акумуляторна батарея збільшує час безперервного використання
• При вимкненому живленні підвіс автоматично блокується, запобігаючи можливим поламки в процесі транспортування
• Інтегрована поворотна платформа з кріпленням під штатив з різьбленням 1/4 "і 5/8"
• Адаптер для кріплення на стіну в комплекті
• Зносостійкий і міцний: пиловологозахищеність по IP65, витримує падіння з висоти 2м без пошкоджень
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструмента | Лазер лінійний |
| Напруга | 10,8 В |
| Напрямок променів | горизонт + 2 вертикаль |
| Самовирівнювання | Є |
| Точність променя | 0,3 мм/м |
| Кількість променів | 3 |
| Видимість променя | 30 м |
| Вага | 1,2 кг |
| Комплектація | Адаптер для кріплення на стіну, один акумулятор XR Li-Ion 2 Агод, зарядний пристрій, валіза |
Ще не було питань.
























































