Далекомір лазерний TLM65 STANLEY STHT1-77354
Рейтинг:
Гарантія виробника 24 місяці
- Бренд:
- Артикул:STHT1-77354
- 0
- Показати всі характеристики
• Герметичний корпус для можливості роботи на відкритому повітрі
• Постійний розрахунок відстані, площі та об'єму.
• Виробляє вимірювання з нижньої частини виробу.
• Надає результати з 3 цифрами після коми
• Розмір екрана: 33 x 25 мм
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип інструмента | Далекомір |
| Напруга | 3 В |
| Самовирівнювання | Немає |
| Точність променя | 3 мм/м |
| Кількість променів | 1 |
| Видимість променя | 20 м |
| Вага | 0,9 кг |
| Комплектація | Дві батарейки ААА |
Ще не було питань.
























































