Далекомір лазерний TLM30 STANLEY STHT9-77425
Рейтинг:
Гарантія виробника 24 місяці
- Бренд:
- Артикул:STHT9-77425
- 100
- Показати всі характеристики
• Лазерний далекомір з простим виміром одним натисканням кнопки
• Діапазон: від 0,5 м до 9 м
• Точність: ± 6 мм / 9 м
• Дисплей з підсвічуванням
• Автоматичне відключення через 90 секунд
• Ергономічний корпус з двох матеріалів
• Кишеньковий розмір 32 мм x 62 мм x 18 мм
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструмента | Далекомір |
| Напруга | 3 В |
| Самовирівнювання | Немає |
| Точність променя | 6/9 мм/м |
| Кількість променів | 1 |
| Видимість променя | 9 м |
| Вага | 0,2 кг |
Ще не було питань.
























































