Далекомір лазерний DeWALT DW030PL
Рейтинг:
Гарантія виробника 36 місяців
- Бренд:
- Артикул:DW030PL
- 0
- Показати всі характеристики
• Лазерний далекомір DW030PL є невеликим і простим у використанні з однокнопковим управлінням і швидким, легким виміром розмірів меблів, довжина стін довжиною до 9 м з точністю до 6 мм.
• Він також має акумуляторну літій-іонну вбудовану батарею для додаткової зручності.
• Розміри - 61 мм х 32 мм.
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструмента | Далекомір |
| Напруга | 5 В |
| Напрямок променів | Горизонтальна площина |
| Самовирівнювання | Немає |
| Точність променя | 1,5 мм/м |
| Кількість променів | 1 |
| Видимість променя | 9 м |
| Вага | 0,32 кг |
| Комплектація | Лазер, ремінець, зарядний кабель |
Ще не було питань.
























































