Гайковерт ударний DeWALT DCF894P2
Гарантія виробника 36 місяців
- Бренд:
- Артикул:DCF894P2
- 0
- Показати всі характеристики
• Включає нову функцію ТОЧНЕ загортання, яка допомагає збільшити контроль при використанні інструменту в прямому і зворотному напрямку.
• У режимі «Вперед» інструмент призупиняється до впливу, щоб запобігти надмірне затягування.
• У режимі «Реверс» інструмент знижує швидкість, коли кріплення вільне, щоб запобігти зриву.
• 3 режими, щоб виконати безліч завдань.
• Вимикач зі змінною швидкістю допомагає забезпечити управління швидкістю.
• Світлодіодний індикатор, який допомагає висвітлювати тьмяні освітлені області.
• Компактна і легка конструкція для комфорту при роботі в труднодоступних місцях.
| Країна виробник | США |
| Тип інструмента | Акумуляторний |
| Напруга | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кількість обертів | 2000 об/хв |
| Ємність аккумулятору | 5,0 А-год |
| Максимальний діаметр головки | 27 мм |
| Кількість ударів | 3100 уд/хв |
| Максимальний крутний момент | 447 Нм |
| Наявність удару | Є |
| Розмір тримача насадки | 1/2 дюйма |
| Вага | 2,1 кг |
| Комплектація | • Дві акумуляторні батареї DCB205 5 А-год • Зарядний пристрій DCB115 • Кейс TSTAK |
Ще не було питань.
























































