Фрезер DeWALT DW621

 • Рейтинг:
 • Вартість: 20 999 грн

  Гарантія виробника 36 місяців

  Гарантія виробника 36 міс. Конструктивні особливості фрезера продумані для максимальної зручності при використанні його майстром. Вага трохи більше 3 кг робить цю модель мобільного і комфортною в експлуатації. Фрезер DeWALT DW621 оснащений плавним пуском, що не дає інструменту зміщуватися на початку роботи. Крім того, на приладі передбачена спеціальна система, яка не дає тирсі розлітатися по приміщенню.
  Функція регулювання обертів диска покликана стабілізувати швидкість при обробці матеріалів різної твердості. Для швидкісних фрез з мінімальними затратами на моделі передбачена система блокування шпинделя. З міркувань безпеки вимикач з функціями блокування і фіксації розміщений прямо на рукоятці.
  Фрезер DeWALT DW621 характеризується високою точністю обробки поверхонь. Глибину фрезерування на інструменті можна відрегулювати до однієї десятої міліметра. Внизу інструменту розташовані прогумовані рукоятки, які запобігають ковзанню фрезеру.

  Країна виробник Італія
  Тип інструмента Електричний
  Напруга 230 В
  Потужність 1100 Вт
  Максимальне число обертів 24000 об/хв
  Плавний пуск Є
  Максимальний діаметр фрези 36 мм
  Регулювання швидкості Є
  Діаметр цанги 6-8 мм
  Максимальна глибина фрезерування 55 мм
  Вага 3,1 кг
  Комплектація паралельна направляюча з точним регулюванням, перехідник для пилососа, цанга 8 мм, ключ 17/10, напрямна гільза 24 мм

  Ще не було питань.