Електролобзик DeWALT DW331K
Гарантія виробника 36 місяців
- Бренд:
- Артикул:DW331K
- 0
- Показати всі характеристики
• Електричний лобзик DW331K оснащений універсальним затиском з механізмом швидкої заміни пил, створеним за сучасною запатентованої методики
• Лобзик оснащений системою противаг, чому їм ще зручніше управляти, комфортно взявшись за прогумовану рукоятку
• Щоб розпили були чіткіші, лобзик забезпечує чотириступеневий маятниковий рух
• Можна регулювати швидкість роботи лобзика до 3100 оборотів в хвилину з будь-яким навантаженням при тривалих промислових обсягах і різних видах матеріалів
• Інструмент оснащений системою плавного пуску (оптимально при початковому різі)
• Лобзиком можна різати на рівні з окрайкою - для цього він сумісний з пилками DEWALT категорії DT2074
| Країна виробник | Чехія |
| Тип інструмента | Електричний |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 701 Вт |
| Максимальний кут нахилу | 45 град |
| Регулювання оборотів | Є |
| Регулювання числа ходів | Є |
| Величина ходу | 26 мм |
| Максимальна глибина пропилу в дереві | 130 мм |
| Максимальна глибина пропилу в кольоровому металі | 30 мм |
| Максимальна глибина пропилу в металі | 12 мм |
| Вага | 2,8 кг |
Ще не було питань.























































