Акумуляторна пила Husqvarna 225i KIT

 • Рейтинг:
 • Вартість: 13 499 грн

  Гарантія виробника 24 місяці

  Husqvarna 225i — це акумуляторна ланцюгова пила, яка забезпечує високу продуктивність різання з меншим шумом порівняно з бензиновим двигуном, без прямих викидів CO₂. Чудово підходить для швидкої та легкої обрізки, валки невеликих дерев і дров у вашому саду. Легка, вузька та добре збалансована, ця акумуляторна пила дуже проста в запуску та використанні, виготовлена з високоякісним дизайном, продуктивністю різання та довговічністю. Оснащена оновленим цифровим інтерфейсом користувача, інерційним гальмом ланцюга та опціонально безінструментальним натягувачем ланцюга.


  Безщітковий двигун

  Високий коефіцієнт крутного моменту щодо ваги для підвищення ефективності, підвищення надійності, зменшення шуму та підвищення терміну служби виробу.

  Інерційне гальмо ланцюга

  Ефективне інерційне гальмо ланцюга, яке активується автоматично коли пилу відкидає в напрямку оператора.

  Акумулятор, розміщений горизонтально через корпус виробу (запатентовано)

  Продумане положення акумулятора, розміщеного горизонтально через корпус виробу. Знижує ризик накопичення бруду, трісок, пилу та води в батарейному відсіку, що може спричинити проблеми з роз’ємом. Крім того, це означає, що вага батареї може бути розміщена в центрі ваги або поблизу нього, а також на осі обертання виробу, що дає покращення маневреності. Наскрізна конструкція корпусу також забезпечує високий ступінь гнучкості, оскільки дозволяє використовувати акумуляторні батареї.

  Один акумулятор підходить до всіх виробів

  Модельний ряд акумуляторів BLi призначений для вимогливих користувачів та довготривалого використання професіоналами. Підходить до всіх виробів, що дозволяє швидко переставити його з тримера на повітродувку, газонокосарку, пилу* чи травокосарку і продовжувати працювати (* пилка завжди потребує акумулятор BLi20/BLi200 або старше).

  Безшумна робота

  Акумуляторні двигуни з низьким рівнем шуму дозволяють виконувати роботу в будь-який час, не турбуючи сусідів.

  Низькі викиди вуглецю

  Обравши цей виріб, ви можете бути впевнені, що під час роботи з ним викиди вуглецю будуть значно меншими, ніж при роботі з аналогічним виробом, який оснащено двигуном внутрішнього згорання. Цей акумуляторний виріб не створює шкідливих викидів CO₂ під час роботи, без втрати потужності та якості, на яку ви очікуєте від продукції Husqvarna. Тим не менш, важливо зазначити, що викиди CO₂ створюються під час виготовлення даного виробу, його зарядки та утилізації.

  Зручна клавіатура

  Наші продукти розроблені продумано з простою в управлінні та інтуїтивно зрозумілою клавіатурою. Переконайтеся, що ви можете оптимізувати свій час і продуктивність продукту простим натисканням кнопки. Оснащений світлодіодними індикаторами, що показують стан батареї, і міцними кнопками для кращого контролю. Функція Save e для довшого часу роботи.

  Зберігання на гачку

  Пила оснащена отвором для зручного підвішування на гачок та її зберігання на стіні.

  Мала вага та ергономічний дизайн

  Всі вироби акумуляторної серії мають малу вагу і компактну конструкцію для відмінної ергономіки. Це робить їх легкими та добре збалансованими - дозволяючи вам комфортно працювати у своєму саду.

  Автоматичне вимкнення

  Виріб автоматично вимикається через 60 секунд простою, що продовжує термін служби акумулятора, а також знижує ризик отримання травм, якщо його залишити без нагляду.

  Відкидна кришка бака

  Легко відкривається навіть у товстих рукавичках.

  Захист лівої руки

  Дизайн рукоятки гальма ланцюга розроблений таким чином, щоб рука оператора була захищена від пошкоджень, а також щоб оператор постійно бачив шину, завдяки чому покращується контроль інструменту.

  Країна виробник Китай
  Тип інструмента Акумуляторний
  Напруга 36 В
  Тип двигуна Безщітковий
  Тип акумулятора Li-Ion
  Ємність аккумулятору 4 А-год
  Час роботи на одному заряді АКБ 30-60 хв
  Натяг ланцюга Безключове
  Тип ланцюга H38
  Крок ланцюга 3/8 дюйма
  Довжина шини 35 см
  Вага 3,1 кг
  Комплектація З акумулятором і зарядним пристроєм

  Ще не було питань.