breadcrumbs_revolution_theme

Доставка та Оплата

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Шановні покупці, з метою захисту споживачів від підробок та некваліфікованого обслуговування, як на території України, так і в усьому світі, реалізація продукції торгової марки STIHL здійснюється тільки через магазини офіційних дилерів шляхом особистої передачі товару в розпорядження кінцевого споживача. Продаж продукції STIHL через Інтернет-ресурси - заборонена! Придбати якісну оригінальну продукцію STIHL та отримати безкоштовну передпродажну підготовку Ви можете приїхавши до нас особисто.


Варіанти доставки

Самовивіз

Ви можете оформити замовлення на обраний Вами товар на нашому сайті та забрати його в нашому магазині з Пн-Пт з 9 до 18,  Сб - з 9 до 17 за адресою м. Чернігів, пр-т Миру,139 (схема проїзду).


Переваги самовивозу:

- інструмент у Вашій присутності пройде безкоштовну передпродажну підготовку (в тому числі буде проведено його пробний запуск);

-  Ви отримаєте впевненість в повній справності інструменту;

- Вам не доведеться витрачати час на те, щоб розбиратися в деталях і налаштуваннях, Ви зможете відразу приступити до роботи;

- фахівці нашого Сервісного центру проведуть навчання з правильної експлуатації і технічного обслуговування інструменту;

- Вам нададуть інформацію про витратні матеріали та запасні частини;

- Ви зможете додатково придбати витратні матеріали та аксесуари;

- Ви зможете відразу забрати товар і не чекати його доставку.


Доставка по Україні

Після розміщення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер для підтвердження замовлення та узгодження дати його доставки. Як правило, замовлення доставляється протягом трьох-п'яти робочих днів, наступних за днем підтвердження замовлення.

Вартість доставки Вашого замовлення по Україні залежить від способу доставки, відстані, ваги товару, його габаритів і оціночної вартості. Весь товар, що відправляється нами, страхується на повну вартість.


Вартість доставки для замовлень на суму від 3000 грн — безкоштовна


ВАЖЛИВО! 

При отриманні замовлення, будь ласка, переконайтеся в цілісності упаковки. Замовлення доставляються в пакувальному пакеті або в коробці, запечатаній скотчем. Зовнішня упаковка може мати незначні дефекти, зумовлені особливостями транспортування, які не впливають на якість товарів. Також переконайтеся у відсутності зовнішніх пошкоджень товару і його повній комплектації в присутності представника транспортної компанії, що видає замовлення. На жаль, ми не зможемо прийняти претензію про наявність зовнішніх пошкоджень товару, а також претензії по комплектації товару / замовлення після підписання Вами документів про приймання замовлення.


Варіанти оплати

При отриманні

При самовивозі замовлення з нашого магазину або отриманні його в офісі транспортної компанії  Ви можете розплатитися готівкою або банківською картою Visa / MasterCard.


Безготівковий розрахунок

Після оформлення замовлення Ви отримаєте рахунок-фактуру, в якому будуть вказані реквізити для оплати. Ви можете оплатити його будь-яким зручним для Вас способом (наприклад, через систему клієнт-банк або в касі відділення будь-якого банку). Зверніть увагу, що при оплаті банком може стягуватися комісія, її розмір уточнюйте у співробітників банку.

Обраний Вами товар резервується на Ваше ім'я, а після надходження оплати замовлення відправляється на вказану Вами адресу або відділення транспортної компанії.

Ми цінуємо час наших клієнтів, тому для скорочення термінів виконання замовлення просимо Вас повідомити нас про факт оплати будь-яким зручним для Вас способом обов'язково вказавши номер рахунку, дату оплати, сплачену суму і номер платіжного документа. В цей же день Ваше замовлення почне формуватися. Таким чином, до моменту надходження грошей на наш розрахунковий рахунок, Ваше замовлення буде повністю готове до відправки.

Відправка товару здійснюється тільки після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.

Інформацію про надходження коштів і статус виконання замовлення Ви завжди можете отримати у наших менеджерів. 


Для юридичних осіб надається повний пакет усіх необхідних документів.